Search Suggestions
      събота, 07.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Коментарът на съпругата на Боян Петров за издирването му НЕ е насочен към Кирил Петков

          27 октомври 2021 | 00:00 2240

          Съпругата на загиналия алпинист Боян Петров Радослава Ненова сподели нова информация относно организирането на акцията по спасяването му. Ето какво посочва тя като коментар във фейсбук:

          - Реклама -
            
            

          „Здравейте, единствен проблем е, че не са организирали и платили тези хора, най-малкото защото беше силно политическа акция, а те не са имали властта да направят нещо и не е редно и честно спрямо истинските хора, които свършиха тази не лека задача да се толерират лъжи. Няма как да съм в грешка тъй като сметката за спасителната акция платих аз. Има си документи за всичко съответно няма нужда да е моята дума с/у на някой честен думата“, пише съпругата на покойния Боян Петров.

          От публикацията обаче не става ясно кого точно визира Ненова. По-късно стана ясно, че критиката й не е насочена към бившия министър на икономиката Кирил Петков. Това стана ясно след проверка на фактите. По-рано в медиите беше споделена информация, обвързана с коментар на Ненова, която обаче беше опровергана.  

          Редакция „Новини“ изказва извинение на засегнатите страни, ако е споделила подвеждаща информация, особено предвид деликатната тема за обичания от всички Боян Петров!

          Радослава Ненова разкри истината след дълго мълчание

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Божидар Божанов: Борисов почти призна за „бомбите“ с тока и харчи 1 млрд. евро предизборно

          Според Божанов политическите опоненти са планирали кризи, които да избухнат в ръцете на следващо управление, но планът им се е объркал. Той посочи конкретно ситуацията с енергетиката, където според него ГЕРБ са подготвяли почвата за социално напрежение.

          Скандал в София: „Столичен автотранспорт“ купува 18-годишни автобуси на 8 пъти завишена цена

          Сигналът за съмнителната сделка бе оповестен от Ставрев в ефира на „Дарик радио“, където той изрази силното си възмущение от параметрите на контракта

          Скандал с изпита за юристи: Министърът смени спешно комисията заради грешни въпроси

          Заповедта за смяна е подписана заради констатирани сериозни пропуски в работата на досегашния състав
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions