Search Suggestions
      събота, 07.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Мария Захарова: НАТО да се справи първо със своите си проблеми

          24 март 2021 | 00:00 100

          Официалният представител на външното министерство на Руската Федерация Мария Захарова коментира изявленията на генералния секретар на НАТО Йенс Столтенберг за Русия. Тя го посъветва да се справят първо с проблемите в страните от алианса.

          - Реклама -
            
            

          В сряда ръководителят на блока заяви, че Москва потиска политическото несъгласие и засилва вътрешните репресии, както и че се държи агресивно извън своите територии, допринасяйки за дестабилизация в съседните държави.

          На свой ред Кремъл много пъти подчертава, че се стреми да изгради добри отношения с всички партньори, но тази цел не може да бъде постигната сама.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Лукойл преговаря с 2 компании за продажба на активите си

          Руският енергиен гигант "Лукойл" води активни преговори с поне още две компании за продажбата на своите чуждестранни активи.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions