Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Пеевски към Желязков: Може ли винаги да си безгръбначен?

          5 март 2025 | 13:27 24070

          Лидерът на ДПС – Ново начало Делян Пеевски разкритикува геополитическото положение, в което е поставена България, и липсата на ясна позиция от страна на управляващите.

          Той подчерта, че правителството трябва да изгради и формулира ясна позиция, защото в момента такава липсва, а управляващите действат реактивно вместо проактивно.

          Критики към идеята за Център за инвестиции и иновации в отбраната

          По отношение на предложението за създаване на Център за инвестиции и иновации в отбраната, Пеевски изрази скептицизъм, като постави под въпрос финансовата осигуреност на подобен проект.

          Според него проектът е неосъществим, ако не бъде подкрепен с конкретни ресурси и механизми за финансиране, а към момента няма ясни стъпки в тази посока.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Калушев застрелял младежа и детето, след това се самоубил

          Ивайло Калушев хладнокръвно е натиснал спусъка и е убил 23-годиишния Николай Златков и 15-годишния тийнейджър Александър Макулев.

          Лияна Панделиева: Името „Национална агенция“ за НПО не е случайно внушение, а сериозен институционален проблем

          Журналистката постави въпроси за меморандум на екоминистъра Борислав Сандов, реакциите в ПП–ДБ и ролята на Агенцията по вписванията

          Демерджиев: Шестима загинали, а държавата отсъства в трагедията „Петрохан“

          Бившият шеф на МВР Иван Демерджиев изрази позиция относно намерените три тела в кемпер над Враца.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions