Search Suggestions
      петък, 26.12.25
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Кирил Петков: Двамата „дебелаци“ трябва да свикнат да се движат между хората

          „Тук сме, за да кажем, че не може през 2025 г. да има политически заттворници в България.“ Това заяви пред БТВ Кирил Петков от ПП след акция пред парламента в подкрепа на кмета на Варна Благомир Коцев и зам.-кмета на София Никола Барбутов, при която няколко автомобила блокираха тази сутрин входовете към служебния паркинг на Народното събрание.

          „Тук сме, за да кажем, че не може през 2025 г. да има политически заттворници в България.“ Това заяви пред БТВ Кирил Петков от ПП след акция пред парламента в подкрепа на кмета на Варна Благомир Коцев и зам.-кмета на София Никола Барбутов, при която няколко автомобила блокираха тази сутрин входовете към служебния паркинг на Народното събрание.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Весела Коледа!

          Честито Рождество Христово!

          Паркирането в София през празничните дни: Безплатно

          През празничния сезон паркирането в широкия център на София ще бъде безплатно в определени дни.

          Патриарх Даниил: Трябва да се стремим към Божия мир и благодат

          На Рождество Христово Негово Светейшество Българският патриарх Даниил отслужи Златоустовата света литургия в патриаршеската катедрала "Св. Александър Невски". По време на службата той подчерта...

          389 КОМЕНТАРА

          1. КИРИЛЕ БОРИСОВ Е ВИНАГИ СРЕД ХОРАТА КОИТО ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ УСПЕХ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ВЪРВИМ В ПРАВИЛНАТА ПОСОКА КЪМ БОЙКО БОРИСОВ НАЙ ДОСТОЙНИЯТ ЛИДЕР НА ДЪРЖАВАТА РЕСПЕКТ 🇧🇬🇪🇺

              • Валя Маринова АМИ В ДУМИТЕ МУ ИМА МНОГО САРКАЗЪМ КОЛКОТО СЪЩЕСТВУВА МАТА ХАРИ ТОЛКОВА И ОСТАНАЛОТО НО КОЙ РАЗБРАЛ РАЗБРАЛ

            • Таня Илиева За Борисов авто джамбазина ли става въпрос, оня с чекмеджето и пачките, с Мата Хари ли, или с къщи в Барселона и Манхатън и с чувалите пари ли, за многодетния баща , с повдигнатите обвинения, които са на трупчета и с които дебелия го е стиснал за гушата в подчинение ,оня заради неговия режим дето избягаха 1 000 000 от страната. Ти си направи черен хумор

              • Мария Присадашка ПЪРВО ЗА ПАЧКИТЕ КЮЛЧЕТА СЪМ СИГУРНА ЧЕ И ВИЕ НЕ ВЯРВАТЕ АМИ БОРИСОВ ТРЯБА ДА Е ДЪЛБОКО УПОЕН ИЛИ МЪРТАВ ЗА ДА НЕ УСЕТИ КАКВО СЕ ВЪРШИ НА ЕДИН МЕТЪР ОТ НЕГО А ЗА ОСТАНАЛОТО ЗНАЕТЕ ОТ КОЯ ЖЕНА ТРЪГНАХА ТЕЗИ БЕЗПОЧВЕНИ ЗЛОСЛОВИЯ АКО ВЯРВАТЕ НА ТАЗИ ЖЕНА НЕ ЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ ЗА ВАС ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ

              • Таня Илиева той каза, че знае кой е направил снимките, една хубава жена ,няма да и каже името. Мата Хари ги е направила, каза Борисов..така, че той нищо не отрече, вие отричате. И до сега той не иска да каже коя е Мата Хари

              • Таня Илиева по тоя повод също каза, че е мъж с нужди и при него гостуват много жени, но име нямало да каже. Ясно от по ясно, може и „изморен * да е бил, човешко е

          2. Емилия Михайлова Нали им обеща, че за няколко месеца ще построй завод за елекромобили!

          3. Няма български политик , който свобдно да се разхожда между обществото.Това разделение го на направи каскета от Славяново ,който вие нарекохте нашия президент.Хората ви ненавиждат . България се нуждае от личности,като Вили Лилков

          4. Божеее кой го казва!
            Този който използваше правителствения самолет за развлечение.

            • Jivka Valkovaвсички знаем къде живее Кирил Петков и сме го срещали по улиците. Къде живее Пеевски?

            • Jivka Valkova, вие виждали ли сте двамата дебели да ходят пеша по улиците? Срещали ли сте ги в градския транспорт или някъде без охрана? Кирил можете да го срещнете почти всеки ден, можете да го спрете, да говорите с него. А другото, което пишете са глупости и клюки.

            • Jivka Valkova абе и той не е цвете за мириса не , ама за прасета та и тиквате казва истината , тиквата и прасето затриват държавата пред очите ти …

              • Ferit Ferit Filip през управлението на Бай Ганьо /Борисов / ни направи най-бедната страна в ЕС по всички показатели.

            • Jivka Valkova Правителствения самолет го ползваха най редовно мутрите от герберодепесарската шайка, да си прекарват заграбени милиарди с чували до Дубай. К.Петков никога няма да си позволи такова нещо, та той ходеше пеша на работа, вижда се по улиците, не се крие като двете прасета с многобройна охрана харчещи парите на народа мутрите.

          5. Много прости хора има в БГ. Те не могат да оценят и разберат умните и образованите.Дай им на такива чалгата, просташкия език, лъжите , кражбите, далаверите.Или както е казал Ботев – “ Ти го плюеш -то мига, удариш го – прозява се“….

            • Христо Христов Голяма част от населението се плаши от люде, различни от тях. На простака му идва в повече хора със солидно образование, ерудирани, възпитани и пр.

          6. Гледам колко заблудени хора има тук. Киро и Асен може и да са гламави колко си искат, но изобщо не могат да се мерят с низостта на двете прасета. Браво за този ход днес. Трябва да дойде Коледа за шиши и тиквун

            • Pavel Enev При тях не изчезнаха ли 9 милиарда за 5 дена .. Същите са като прасетата. Трябва основна чистка всички са еднакви .

            • Pavel Enev Защото КироТъпото и Асен Василев Кокорчо са на Дръвника ,който сами си Направиха??????Може ли Педераси да Управляват България????Само Питам??????!!!!!!!!

          7. Наркоманче ти който наруши конституцията нямаш право на мнение.Отдавна трябваше да си в затвора.

          8. 1300 години и накрая да позволим на две прасета да превземат държавата за лична употреба?

            • Явор Джумалиев ами защо им позволихте? Изпрахте ги, избелихте ги, легитимирахме ги… Помня, че цяла парламентарна комисия измислихте за да пазите имунитета на Борисов.

              • Georgi Atanasov изпраха ги избирателите им, които упорито, неотклонно и малоумно гласуват за тях. Освен това ла@но никой не може да изпере.

              • Явор Джумалиев не ми ги разправяй ти тия глупости за избирателите им. Помня и как ген. Наско със сълзи на очи молеше „прасетата“ да не раздигат седянката. Ти не помниш ли? Много приятели имаш между другото. Цели 40. За коя ППДБ ферма тролиш?

              • Georgi Atanasov това са фактите. Избирателите решават кой да влезе в парламента. Докато има малоумници да гласуват и да се продават на двете прасета, ще ги гледате в парламента. Няма нужда някой да ми плаща, за да мразя мутрите и техните слуги, правя го безплатно. Застанал съм с името и снимката си. Нямам много приятели, защото 90 % от клетниците на тази територия са пълни малоумници 😀.

            • Явор Джумалиев щом можеш ти да я управляваш . Вземи я..ще гласувам за теб…ти за 35 год.не разбрали че нямаме хоро мъже с ташаци като Орбан и други що народ се изниза .. Не вярвам на никой който иска да избира аз Не..

          9. А какво ще кажеш за дебелака Манол и Хасан? Иначе таива думи от устата на политик, който е в парламента, само показва умственото ниво на избирателите му…

            • Георги Стаменов Да те тресне някой по кратуната куха Георги! Хайде отивай да спиш?

          10. Petar Dragiyski Незам в Ловеч е но си много просто говедо. Тиквата и Пеевски командват цялата държава и я крадът здраво.

          11. В името на какво и за кого направиха сглобка?
            В името, за по-добър и правов ред в страната.
            Те си имат техният бизнес и станаха жертва на мафията

            • RAyna Milanova Даааа но доста НАКРИВО НИ ПОВЕДОХТЕ КОГАТО БЯХТЕ НА ВЛАСТ 1,, УЖ БЯХТЕ ЗГЛОБКА С, ГЕРБ ЧЕ И С ПЕЕВСКИ ,, А ПРАВИТЕЛСТВОТО ВИ БЕШЕ ,, ТОТАЛИТАРНО САМО ОТ ,, ВАШИ МИНИСТРИ,,, 2 НА ДОСТА ПЪТИ , ТЕГЛЕХТЕ ЗАЕМИ КОИТО БЪРЖЕ ИЗЧЕЗВАХА БЕЗ СЛЕДА ИЛИ ДА СТЕ ПОСТРОИЛИ ННЕЩО. ЕЕЕЕ ЩЕ ГО ОТРЕЧЕШ ЛИ ТОВА

              • Ivan Petkov Ас съм пенсионерка и със 27 год.непрекъснат стаж ми дадоха пенсия 200лв.
                Единственно ПП ДБ със временното управление ми увеличиха пенсията и не само това,мн. още соц.промени.
                Позаинтересувайте се малко.
                Пари се намериха за това и останаха.
                Аз съм в чужбина и сравнявам живота от 20год.
                Не им вярвайте на тези мафиоти във настоящата власт.
                Ще засегнат и вас един ден от управлението им.
                Ваше право да мислите и да защитавате позициите си,но
                бъдете реалисти и не вярвайте, кой какво казал.
                Хубав ден!

              • RAyna Milanova А запитъл ли се се ,, Защо не влязоха в правителството Защотио знаяха че хазната е празна и поставиха много капани за да се изпълни обещания дефицит комунистическа политика водиха,, появят се ,,, опапат парите на държавата и изчезват

            • RAyna Milanova глупости, опитаха се да направят нещо добро.Вие направете, щом знаете как с по-малко подкрепа.Най-лесно е да мрънкате, да недоволствате, да критикувате.И нищо да не правите.Народа не гласува, а е недоволен.12 години кражби, лъжи и пак си избирате шиши и тиквата.

          12. Емилия Михайлова Мразят го защото лъже и краде както всички остнали и ако се озове сам в някое село или малко градче, хортата ще го разкъсат, по същия начин по който ще разкъсат и Пеевски, и Борисов, и останалите така наречение политици. 😉

          13. Серящите навътре , пак взеха да се отварят ! За пералня ли е време или за мазно кафе , некадърници !

          14. Кирли тъпинкото и неговите розови понита изпраха двете прасета! Този илитерат има съществена заслуга за това, че днес ни управляват двете прасета!

              • Dessy Magureva, така ли?!? Ти да видиш! Гласуващите за ППДБ най-вероятно НЕ харесваха двете прасета, с които Кирли тъпинкото и розовите му понита направиха коалиция и излъгаха избирателите си по доста жалък начин. Подобни следизборни пируети допълнително отблъснаха гласоподавателите от урните.
                Иначе се питам защо когато ППДБ бяха на власт не прочистиха избирателните списъци, вместо да приемат ужасно нескопосаната си „съдебна реформа“.

          15. Ти си същия, като тях. Разлика няма никаква. Нали им прави свирки на тия двамата, само преди една година.

            • Gabriel Videnov простотия пишеш и цинизми..Сега кючеците и комунягите ли му правят??заедно с тиквите..

          16. Марин Георгиев И в ПП има дебелаци! Поне за двама се сещам Асен Василев и Стойо Стоев, а ако това е езика на Промяната, Бог да пази България!!!

            • Blagoi Kamenski нищо не виждаш от герб-сдс и дпс пеевски, който само тях виждаш понеже са те купили..

            • Емилия Михайлова Сигурно цяла България са купили! Виждаме всеки път една шепа жълтопаветен планктон който редовно си протестира!

            • Blagoi Kamenski ами не оставят мафиотите герб-сдс и дпс пеевски да крадат спокойно..Жалко че си от купените.Тиквата толкова много е крал че може да си купи 2 Българии…

            • Цвета Илиева личи си ,щом има пари да купува алчните и неграмотните ,да гласуват за него и да е все пръв 16 г..Това е обществена тайна..

          17. Да дойде Кирчо в Ловеч или в някое село и ще разбере, че хората го мразят дори повече от Тиквата и Прасето. 😉

              • Мария Кирева Лъжите му за Корал и Канада, лъжата му за прословутият завод за електрически автомобили в Ловеч, който се превърна във фотовултаичен парк със 2 работни места вместо в завод с 1000, лъжата, че България не изнасяла оръжия за Украйна, лъжите за президента, който ги издигна първоначално, почти 4 часа запис, на който се чува как той и съмишлениците му мислят схеми как да не вкарват Борисов в затвора и как да питат чужди посолства, кой да назначат в службите, сглобката му с Пеевски и Борисов и даването на цялата власт в държавата обратно в ръцете на Пеевски и Борисов, 6-те процента за партията му – когато неговите хора въртят гербаджийски схеми и корупционни модели за източване на бюджета през държавните поръчки, и това са само така по-големите причини защото хората го мразят. 😉

              • Petar Dragiyski Кога да строят заводи ,като бяха само няколко месеца на власт ?ПП лъже ,Борисов не лъже ли когато казва няма пари ,а в същият момент тегли 18 милиарда ?Не лъже ли народа ,не го ли краде !Гледах предаване по чужда телевизия , където казаха ,че журналисти са направили разследване на Каймановите острови,където политически лица си държат парите !За Борисов казаха ,че има 5 милиарда евро авоари !

              • Мария Кирева Вие май не разбирате, хората мразят Кирчо и ППДБ защото са като ГЕРБ и ДПС. Разликата между Кирил Петков и Делян Пеевски е във процента подкожна мазнина, от вътре са напълно еднакви. 😉

              • Petar Dragiyski Не може да говорите така ,за човек когото не познавате ! Че не са като ГЕРБ и ДПС е ясно !Те имаха смелостта да изгонят руски резиденти ,докато Борисов и Пеев не биха го направили !Те вдигнаха пенсии и заплати ,докато Борисов тегли 18 милиарда раздели ги със своите съдружници и на народа каза :Няма пари !Те казаха ,че не трябва ножицата в доходите на хората да е толкова голяма ,те с цената на много компромиси искаха да променят нещо !Но тъй като засегнаха интересите на олигархията,те ги плюха и манипулираха простият народ !

              • Petar Dragiyski я не сравнявай образования,млад и красив Кирил Петков,с тоя гнусен шопар магнитски Пеевски..

              • Мария Кирева Я пак ?
                Знаете ли кой направи така, че в момента, ако падне правителството само и единствено хора избрани лично от Делян Пеевски и Бойко Борисов могат да са премиери? – Никай Денков задно с Кирил Петков и Асен Василев, внесоха предложенито по времето на сглобката и Борисов и Пеевски го подкрепиха и сега всички хора в държавата, които могат да заемат управленски постове се избират лично от Бойко и Делян.
                Знаете ли кой се снима за евтин ПР и открито излъга по медийте „че голяма немска компания“ ще строи задов за електрически автомобили в Ловеч, и го направи за да се възползва от евтния ПР? – Кирил Петков и след това отказа да се извини за това, че е подвел хората.
                Знаете ли кой „гонеше“ руските агенти от България и в същото време купуваше руски газ и нефт за милиарди, в прочем и в момента го правим? – Кирил Петков като премиер и гордо заставаше да обяснява, че сме против руската агресия и в същото време държата ни изливаше милиарди за руски газ и нефт.
                Знаете ли кой защити интересите на „Лукойл“ пред Европа и изиска деругация за България, за да продължаваме да купуваме руски нефт? – да точно Кирил Петков и останалите от ППДБ.
                Мога да ви изкарвам аргументи до безкрай. Кирил Петков е същото корумпирано малко човече като Бойко Борисов, Кирил Петков е същия гнусен лъжец като Делян Пеевски, и хората го знаят. 😉

              • Petar Dragiyski А вие знаете ли чия е държавата ?Знаете ли че държавата е собственост на един човек ? Тогава си спестете злословията по адрес на други хора !

              • Мария Кирева Държавата е собственост на Делян Пеевски, точно заради хора като Кирил Петков. 😉

              • Petar Dragiyski Не е вярно !Държавата е превзета от Пеевски ,преди Петков да се завърне в България !

            • Petar Dragiyski – И защо?… Защото правителството на ГЕРБ-СДС са с бивши комунисти обслужвали престъпният комунистически режим в миналото на България, което няма как с престъпни лидери от миналото Борисов и Пеевски да бъдат харесвани честните хора. Затова престъпниците мразят честните хора!!!

            • Petar Dragiyski прост народ – слаба държава! При управлението на Герб ни направи най-бедната страна в ЕС по всички показатели! Вие спахте ли през това време!

            • Petar Dragiyski Това говори за лоша информация и манипулация на хората.
              Старото няма да се върне,а новото с което ще живеят младите никога няма да го разберат.
              Така,че правете си изводи в кой век живее това население

            • Petar Dragiyski значи на село и в Ловеч,хората си заслужават съдбата,щом нямат проблем с Дебелия и Тиквата.

            • Petar Dragiyski МАФИОТ СИ ТИ .КИРЧО ТИ ПРЕЧИ ДА КРАДЕШ .НА ТАКИВА КАТО ВИНАГИ ЩЕ ПРЕЧИ ДА КРАДЕТЕ!

              • Гергина Йорданова че тиквата не убили хора Мишо бирата?? Ама да си чула някой да говори за това??

            • Мариана Петрова защото е бил по работа ,а дебелия защо го пазят 4 бодигарда на държавна издръжка??

              • Гергина Йорданова никой не го е пазел Кирчо ,даже гласуваха в парламента да няма охрана че е бил премиер..

              • Гергина Йорданова спри се. За такива като вас бай Ганьо /Борисов /казваше:
                „И вие сте прости и аз съм прост и затова се разбираме“.

            • Мариана Петрова – В Конституцията е записано кои могат и имат право да се возят в коли на НСО. Това не са Бойко Борисов и Делян Пеевски, които ние гражданите им плащаме превоза и белите, които правят чрез прокуратурата. Плащаме дела и обезщетения на незаконно задържани лица с недоказана вина.

          18. А ти трябва да слезеш на земята и да свикнеш да не си постоянно на някакви наркотични вещества.

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions