Това, че съм част от „Продължаваме промяната“ е, че при тези хора всичко е чисто и затова съм част от тях. Всичко ще си заслужава, ако успея да постигна това, което искам. Ако има място, в което може да се направи нещо, то това е там в парламента. Аз съм свикнал нещата да стават много по-бързо, но в парламента нещата зависят от много хора и стават бавно, което много ме ядосва, но резултатите ще се видят. Това коментира депутатът от „Продължаваме промяната“ Христо Петров, известен като Ицо Хазарта, в ефира на Нова.
„Така са решили хората на изборите и когато има обединение на различни хора е нормално да спорят. Ние сме позабравили, че хората е нормално да има различно мнение и да излагат аргументи един срещу друг, както и който изложи най-добри аргументи, той побеждава“, каза Петров за проблемите в коалицията.
„Дори Северна Македония даде оръжия на Украйна. А и някак при положение, че една страна напада друга и започва да избива едни хора и да казва, че ги освобождава, няма как да останеш равнодушен“, допълни той.
„От първия ден, в който съм в парламента, ПП „Възраждане“ дойдоха и казаха, че ако не стане на тяхното, ще ни изкарат с краката напред. Прибирам се аз и си казвам: „Добре, ти ще ме изкараш с краката напред, но питам: Аз ли ти откраднах парите от КТБ, аз ли не направих една магистрала. АМ „Хемус все беше до Ябланица, но през това време аз не бях в политиката, а правих песни, докато други бяха на заплата в община Варна“, каза Петров и допълни „Преживели сме бялата Златка, ще преживеем и сивата“.
