Search Suggestions
      неделя, 08.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          За шести пореден ден няма смъртни случаи в Китай

          23 април 2020 | 00:00 60

          Китай продължава да поддържа броя на новите смъртни случаи от коронавирус на нула за шести пореден ден, показват официалните данни.
          Страната отчете 10 нови положителни теста за изминалия ден, което е по-малко от 30, регистрирани предишния ден. Броят на внесените случаи – пътници, които се връщат от чужбина – намаля до шест, в сравнение с 23 предния ден.
          Китай отчита броя на асимптоматичните пациенти в отделен списък и техният брой също намаля до 27, спрямо 42 предния ден.
          Данните за вируса в Китай са трудни за проверка и са поставени под въпрос от някои наблюдатели, които предполагат, че Пекин се опитва да задържи ниските нива, за да поддържа теорията си, че контролира вируса.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Тръмп кани лидери на Кипър и Гърция на първото заседание на „Съвета за мир“ за Газа

          Вашингтон събира международни лидери на 19 февруари, въпросът е дали на една маса ще седнат Нетаняху и Ердоган

          Партията на Санае Такаичи печели убедително предсрочните избори в Япония

          Либерално-демократическата партия на Санае Такаичи е на път да спечели убедително мнозинство в Камарата на представителите, показват данни от екзитпол на японската обществена телевизия.

          Жак Ланг напусна Института за арабския свят след скандала „Епстийн“

          Френското правителство одобри подадената вчера оставка на Жак Ланг от поста председател на Института за арабския свят в Париж, след като бившият министър на културата бе замесен в скандал заради връзка с аферата "Епстийн".
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions