Лион разби Анже с 6:0

По два гола за отбора на новия наставник Силвиньо отбелязаха Муса Дембеле и Мемфис Депай, а освен тях с попадения се отчетоха Усем Ауар и Жан Лукас

5 годиниФутбол 7 Телевизия Евроком

Лион постигна втора впечатляваща победа от началото на сезона. В първия кръг "хлапетата" разгромиха с 6:0 като гост Монако, а днес бяха още по-безмилостни към съперника си - 6:0 срещу Анже. По два гола за отбора на новия наставник Силвиньо отбелязаха Муса Дембеле и Мемфис Депай, а освен тях с попадения се отчетоха Усем Ауар и Жан Лукас.
Ауар постави началото на шоуто със самостоятелен пробив в 11-ата минута и удар, който вратарят на гостите Людовик Бютел не успя да отрази. В 36-ата минута Муса Дембеле финтира защитник на границата на наказателното поле и с плътен шут по тревата вкара за 2:0. До почивката се разписа и Депай след пас на Ауар и изстрел емжду краката на Бютел.