Search Suggestions
      събота, 07.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          В “Честно казано с Люба Кулезич”: Раненото его на държавното обвинение

          5 януари 2022 | 00:00 280
          “Лошите момчета” от Facebook и прокурорите, които са им сърдити. Защо един публицистичен пост на комуникационния експерт Радослав Бимбалов и коментарът на адв. Стефан Левашки удариха в сърцето егото на прокурорската асоциация? Остана ли начин за градивна критика към гнилите ябълки в държавното обвинение? Това е една от темите тази вечер в предаването „Честно казано с Люба Кулезич“. 

          Ето какво още ще видите: 

          - Реклама -
            
            

          Енергийните играчи и техните политически шмекери. Къде е българският енергиен хоризонт в хватката на скъпи суровини и политически лоялни мениджъри? В предаването гостуват Пламен Павлов от Българската газова асоциация, който разкри детайли от договора с Азербайджан, както и икономистът и депутат от “Демократична България” Владислав Панев. 

          SLAP – Инициатива с име на шамар срещу опитите за запушването на журналистически усти. Христоматиен пример ли е делото, което “Еврохолд” заведоха срещу сайта “Биволъ” за близо 1 млн. лева? За безпрецедентния натиск – говорят адв. Александър Кашъмов и Асен Йорданов, издател на известната медия за разследваща журналистика. 

          “Просто живях” – една книга-реабилитация на жанра “Литературна анкета”, която среща критика Вихрен Чернокожев с великия писател Радой Ралин. За умението да кажеш истината навреме и разбираемо – гостува Кин Стоянов, известен публицист и син на ненадминатия български присмехулник. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Иво Христов за проекта на Радев: Решение за името все още няма

          Христов коментира текущата ситуация около създаването на новия политически субект, подчертавайки, че процесът е в ход, но липсва финализиране на бранда

          Интензивен трафик за товарни автомобили на „Капитан Андреево“

          Интензивен е трафикът за товарни автомобили на изход на ГКПП „Капитан Андреево“, докато движението по останалите гранични пунктове в страната остава нормално.

          Замърсена вода в Сливен: негодна за пиене, проверяват причините

          В Сливен е установено замърсяване на водата от водопреносната мрежа, поради което тя е обявена за негодна за пиене, а здравните власти започнаха проверки за установяване на причините.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions