Search Suggestions
      събота, 21.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          „Извинете ме, подведох ви“: Николай Събев след решението за кабинет между ГЕРБ и ПП-ДБ

          23 май 2023 | 00:00 260

          Моля всички, които ме последваха, за да направим България по-добро място като Променим системата политически, да приемат моите извинения.

          - Реклама -
            
            

          Това написа в профила си във Фейсбук бившият министър на транспорта в кабинета „Петков“ и бивш депутат от „Продължаваме промяната“ Николай Събев.

          „Не се справих. Реших, че са назряли условията и хората имат нужда от промяна. Извинете ме. Подведох ви“, добави Събев.

          Публикацията му във Фейсбук идва ден, след като ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ обявиха намерението си да съставят общо правителство на ротационен принцип.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Летище София затваря за ремонт в нощните часове на 23 и 24 февруари

          От ръководството на аерогарата уточниха пред БНТ, че затварянето се налага заради ремонт на шахти в близост до пистата.

          Методи Лалов: Владимир Николов обслужваше статуквото, а сега търси защита

          Тази позиция изрази юристът Методи Лалов в публикация в личния си профил във Facebook. Според него действията на бившия председател на Асоциацията на прокурорите са резултат от вътрешни конфликти, а не на морален катарзис.

          Министър Дечев иска оставки в МВР заради „Петрохан“

          На разговора са били извикани главният секретар на МВР, неговият заместник, директорът на Главна дирекция „Национална полиция“ и разследващите по случая „Петрохан“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions