17 C
16.2 C

Рома изпусна победата в 96-ата минута

"Вълците" без успех в Серия "А" вече 11 поредни срещи

Рома завърши наравно 1:1 като гост срещу Дженоа в мач от четвъртия кръг от Серия „А“. Така „вълците“ остават без победа в 11 поредни шампионатни срещи.

Футболистите на Даниеле Де Роси бяха много близо да счупят каръка днес, но секунди ги лишиха от успеха. Дженоа стигна до точката с гол в шестата минута на добавеното време.

Артьом Довбик откри резултата за Рома в 37-ата минута. Попадението първоначално беше отменено заради засада, но след проверка с ВАР „вълците“ ликуваха.

През втората част головите положения пред двете врати не бяха много, но в шестата минута на добавеното време Витиня подаде за Кони де Винтер и той отблизо вкара за крайното 1:1.

Рома е на 15-ото място със само 3 точки, докато Дженоа има 5 точки и е на деветата позиция.