11.2 C
15 C
17.7 C

Реймс отново спъна ПСЖ във Франция

Отборът на Реймс за пореден път спъна ПСЖ във френската Лига 1. Мачът между двата отбора завърши 1:1, а това бяха първи загубени точки от парижани от началото на сезона. Това е четвърто реми в последните 5 мача между двата отбора.

Домакините поведоха още в 9-ата минута. Джуня Ито демонстрира страхотен поглед и пусна към Кейто Накамура, който отбеляза за 1:0.

В 21-ата минута ПСЖ имаше страхотен шанс да отбележи. Кангин Лий овладя добре топката, стреля, но Йехван Диуф спаси.

В 53-ата минута парижани имаха претенции за дузпа. Дезире Дуе падна в наказателното поле, но реферът не уважи претенциите им.

ПСЖ все пак изравни в 68-ата минута, когато Усман Дембеле опъна мрежата на домакините. Голът бе дълго разглеждан от системата ВАР, но в крайна сметка реферите не видяха нарушение и признаха попадението.

Гостите продължиха да атакуват, но не успяха да стигнат до победно попадение.