Search Suggestions
      петък, 26.12.25
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Атанасов: Най-важното е следващият президент да бъде антипод на Първанов и Радев

          Най-важното е следващият президент да бъде антипод на Първанов и Радев. Това обяви председателят на ДСБ Атанас Атанасов.

          Ние продължаваме нашата инициатива и работим за това демократичните сили да стигнем до единна кандидатура за президент, отбеляза Атанасов.

          Най-важното е следващият президент да бъде антипод на Първанов и Радев. Това обяви председателят на ДСБ Атанас Атанасов.

          Ние продължаваме нашата инициатива и работим за това демократичните сили да стигнем до единна кандидатура за президент, отбеляза Атанасов.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Денят на Бащата: Празникът на бащинството в България и по света

          На 26 декември, втория ден от Коледа, в България се отбелязва Денят на Бащата. Този празник е посветен на бащинството и родителските грижи на мъжете.

          Споделеното родителство: законови промени и обществени разделения

          Споделеното родителство се прилага все по-често, като вече съществува и по-ясна законова рамка.

          Спасиха туристи с моторни шейни на Черни връх

          Двама туристи, недобре екипирани за зимни условия, са били транспортирани с моторни шейни до Черни връх от планински спасители, съобщи за БТА ПСС при БЧК.

          445 КОМЕНТАРА

          1. Тоз,който превърна депутатстването в професия,реши че е компетентен да разсъждава.Без да си дава сметка,че с такива приказки още повече амбицира българина.Ако чете коментарите ще се скрие и няма да се покаже.

          2. Този е на 66г и още лакум за пари, сигорно на онзи свят ще ги носи! Хора като този ще въвлекът България във чужда война, и ще загиват млади момчета

          3. Най-важното е ти и подобните на теб 15 % не българи,да изчезнете от България! Останалите 85% истински българи, трябва най-после да се наспят,да се събудят и да ви пометат!

          4. Искаме да е същия като Радев. Вие цените извратени неща, а българина не е дотам аморален, че да стъпче съвестта си и вярата в живия Бог.

          5. Това, че ти мислиш така не значи, че мислиш правилно! Ти си украинец не си българин, който мисли и прави нещо за страната ни!

          6. Най-важно за кого? За тези, които разрушиха държавата и незачитат собственият си народ? Икуфял дъртак!

          7. По добре на Кремълинтересите да обслужва от колкото на янките -те грабят ако нямат файда не си вкарват носа Но тук ,,нашите,,ни продадоха заедно с природните богатства Земеделие селскостопанството животновъдството къде са Нали слушат янките Ако когато бяхме с Русия тогава държавата ни растеше Държава който не зачита възрастните не вярва в бога не е държава тук възрастните не ги смятате за хора те са ненужните защото един ден няма да станете възрастен но вие си вързахте тлъсти пенсии а работещите едно време хора сега ровят контейнери Никога човек да не казва,,Аз,, защото нищо не се знае нито на богатство нито на млади години се радвайте един бог знае кого каква участ го чака няма да заминете с парите си там в ковчега няма каса и няма да ви трябват пари ОСТАВЕТЕ ЕГОТО СИ И СТАНЕТЕХОРА ИСТЕНСКИ ХОРА А НЕ ИЗМИСЛЕНИ КРИЕЩИ СЕ ПОД МАСКА

          8. Най-важното е следващият президент да е антипод на Генерал Гном, за да имаме президент, а не гном.

          9. Всичката е наред на Ганьо , че да мисли след година и половина кой ще му е Президент, от който нищо не зависи..

          10. Всяка вечер проверяват ,такива като него , за Путин под леглото.Нещастници долни.

          11. Най важното е вие всички да се изпарите от НС ако е възможно от БГ.като цяло докато не са ви подгонили със сопите а иначе задължително ще има НАРОДЕН СЪД за такива като теб

          12. Ако партиите не манипулират изборите само тогава народа ще реши, но всички управници са мошеници!!

          13. Генерал Гном „отговаря“ на този профил и насочва прожекторите към себе си, но е твърде износен за всякакъв пост и му е време за канализацията!

          14. На този ДС послушко,само Кремъл,Русия,Путин,руснаци са му в главата.Ба кого и за какво се натяга.Кол ли ще забива на земята,сто години още ли ще живее,че слугинажът му вече дразни.

          15. Само да попитам тоз псевдо генерал каде е учил сигурно в куптор бъкан с хлебарки и оттам е ипелзял?

          16. Абе Милиционер Гнусен отивай в Усрайна и Урсула с вашите Евроатлантически Глупости

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions