Search Suggestions
      събота, 21.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Доц. Татяна Буруджиева: Румен Радев вече започва да понася щети по репутацията си

          6 август 2022 | 00:00 1450

          Президентът Радев е потърсил сигурност за себе си при назначенията в служебния кабинет.

          - Реклама -
            
            

          Това мнение изрази политологът доц. Татяна Буруджиева пред NOVA News.

          Според нея смяната на шефовете на НАП и митниците е много ключова, защото е важно как ще вървят приходите и дали този процес ще може да бъде контролиран от това правителство. 

          „Имам чувството, че президентът потърси сигурност за себе си, след като при предишните два промотираше различни политически фигури. Сега е заложил – в голямата си част – на хора, които са били в служебни кабинети. Второ – в този служебен кабинет присъстват на ключови места съветници на президента, които са част от неговата администрация. Това са хора, които като че ли нямат проблем да се върнат обратно в „собствената си кожа”, поне като се гледат техните биографии,. Не виждам хора, които биха търсили чрез служебния кабинет някакво развитие”. сподели тя.

          „Румен Радев вече започва да понася щети по репутацията си. Заради думите му, че тези хора, които слязоха от власт са „най-доброто нещо за бъдещето на България”. Няма значение, че сега ги критикува. Това ще му бъде припомняно. Той беше човекът, който трябваше да бъде активен в този ход. Когато един политик прави грешка – трябва да си я признае. Иначе му се размахва до края на политическата му кариера”.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Летище София затваря за ремонт в нощните часове на 23 и 24 февруари

          От ръководството на аерогарата уточниха пред БНТ, че затварянето се налага заради ремонт на шахти в близост до пистата.

          Методи Лалов: Владимир Николов обслужваше статуквото, а сега търси защита

          Тази позиция изрази юристът Методи Лалов в публикация в личния си профил във Facebook. Според него действията на бившия председател на Асоциацията на прокурорите са резултат от вътрешни конфликти, а не на морален катарзис.

          Министър Дечев иска оставки в МВР заради „Петрохан“

          На разговора са били извикани главният секретар на МВР, неговият заместник, директорът на Главна дирекция „Национална полиция“ и разследващите по случая „Петрохан“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions