Search Suggestions
      четвъртък, 05.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          ПРЕБИТ ДО СМЪРТ: Мъж загина в монтанско село

          17 юли 2023 | 00:00 160

          Вечерта на 15 юли 58-годишен мъж е загинал след скандал и сбиване в монтанското село Габровница. Задържани са двама мъже, съобщават от полицията. 

          - Реклама -
            
            

          Причината за възникналия скандал са отправени неприлични реплики от страна на задържаните към семейството на починалия. 

           По данни на свидетели са установени и задържани за 24 часа извършителите на деянието – 28-годишен и 18-годишен. И двамата са от село Габровница.

          По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл. 115 НК и работата продължава РУ-Монтана.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Ваня Григорова: Икономически връзки и паравоенни структури зад политическата сцена

          Хронологията на събитията връща лентата към началото на 2022 г., когато е създадено въпросното НПО.

          Димо Дренчев: Убитите на Петрохан са били секта, действала и в Испания

          Според него, разплитането на тройното убийство и дейността в бившата хижа прилича на скандала с досиетата на сексуалния престъпник Джефри Епстийн в САЩ.

          Иван Христанов за убийствата в Петрохан: Версията за дървената мафия е фантастика, следите водят към професионална екзекуция

          В своя пост, той категорично отхвърля спекулациите, че държавните служители не са оказали подкрепа на групата поради страх от политически фигури като Бойко Борисов и Делян Пеевски, и хвърля светлина върху съмнителни административни процеси от близкото минало
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions