Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Делян Пеевски: Кирил Петков е дрогиран в момента, много е зле

      13 февруари 2025 | 09:57 1652147

      Лидерът на ДПС – Ново начало Делян Пеевски направи остър коментар по актуалната политическа обстановка, като отправи тежки обвинения срещу Кирил Петков.

      В отговор на журналистически въпрос, лидерът на ДПС – Ново начало направи коментар и за отношенията си с Иво Прокопиев, сочен за една от ключовите фигури в политико-икономическите среди в България.

      На въпрос за коментара на Бойко Борисов, че „Ново начало“ е новият лидер вляво, Пеевски отговори лаконично:

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Планински eкскурзовод с неудобни въпроси за случая „Петрохан“: Къде са родителите на 3000 деца?

      Ивайло Мирчев Екскурзовод изразява силно недоумение относно отношението към туристическата общност. Хижа „Петрохан“ е ключова точка от емблематичния маршрут „Ком-Емине“.

      Ваня Григорова: Икономически връзки и паравоенни структури зад политическата сцена

      Хронологията на събитията връща лентата към началото на 2022 г., когато е създадено въпросното НПО.

      Димо Дренчев: Убитите на Петрохан са били секта, действала и в Испания

      Според него, разплитането на тройното убийство и дейността в бившата хижа прилича на скандала с досиетата на сексуалния престъпник Джефри Епстийн в САЩ.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions