Search Suggestions
      петък, 26.12.25
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Георги Лозанов: Радев играе за московска публика

          Както и друг път се е случвало, президентът играе за московската публика. Иначе няма никаква причина Радев изведнъж да се събуди и да каже, че иска референдум. Това мнение изрази доц. Георги Лозанов в ефира на Нова по повод референдума за отлагане на еврото, иницииран от президента Румен Радев.

          Тази възможност е реална само ако Западът сам се откаже от собствената си позиция. Напоследък Доналд Тръмп си даде сметка, че твърде много ще се изложи, ако прави компромиси с Владимир Путин, затова стана спешно да се правят действия, докато още има тръмпистка инерция, смята Лозанов.

          Според него това действие на президента ще легитимира допълнително правителството. „Сещайки се за Путин, ще забравим за Пеевски“, каза доц. Лозанов.

          Както и друг път се е случвало, президентът играе за московската публика. Иначе няма никаква причина Радев изведнъж да се събуди и да каже, че иска референдум. Това мнение изрази доц. Георги Лозанов в ефира на Нова по повод референдума за отлагане на еврото, иницииран от президента Румен Радев.

          Тази възможност е реална само ако Западът сам се откаже от собствената си позиция. Напоследък Доналд Тръмп си даде сметка, че твърде много ще се изложи, ако прави компромиси с Владимир Путин, затова стана спешно да се правят действия, докато още има тръмпистка инерция, смята Лозанов.

          Според него това действие на президента ще легитимира допълнително правителството. „Сещайки се за Путин, ще забравим за Пеевски“, каза доц. Лозанов.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Ски сезонът започва: добри условия в планините и предупреждение за лавинна опасност

          С настъпването на зимните условия и първите по-сериозни снеговалежи, в България постепенно стартира ски сезонът. Курортите започват да отварят пистите си.

          Асен Василев: Държавата не може да се управлява с телефонни обаждания

          Асен Василев заяви в Кърджали, че България няма как да бъде нормална държава, докато управлението се случва чрез телефонни обаждания, вместо по закон.

          Българският научноизследователски кораб достигна Антарктида

          Българският научноизследователски кораб „Св. св. Кирил и Методий“ вече е достигнал бреговете на остров Ливингстън, в района на българската антарктическа база.

          209 КОМЕНТАРА

          1. Вече всички управляващи , обвиняват за всичко Москва , вместо да се обърнат към държавата ни и народа който изнемогва! Но 80 години мир ни приспаха и насочиха мислите ни в грешна посока – погледнете не на изток а на запад , там се крие змията!

          2. Тоя ако го хвана,ще му ускуба перушината и с папионката ще го завържа за Боко,за да се снимат негодниците.

          3. Лозанов трябва да се пенсионира и да събира маргаритки високо в планината, далеч от хората. Така ще е по-полезен на обществото.

          4. Ако си мислите, че такива болни мозъци, като този на снимката, ще промени мнението на хората, много се лъжете, постигате , точно обратното, още повече ни настройвате срещу тези национали предатели .

          5. Напротив, играе за българската публика, а тоя въшкар е хубаво да отиде на фризьор първо, преди да ръси мнения за хора, които очевидно не са на неговото ниско ниво на развитие!

          6. И КАКВО ЛОШО ИМА ВЪВ ТОВА! ВИЕ ПРОДАЖНИЦИТЕ ОПИСАХТЕ РУСИЯ КАТО ВРАГ! НО РУСИЯ НЕ Е ВРАГ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ ! ЗЛОБЕЕТЕ ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА Я ПОБЕДИТЕ! ВЪПРЕКИ ВОЙНАТА ТЯ СЕ РАЗВИВА НА ПУК НА ВСИЧКИ ПРОДАЖНИЦИ! ДА ПРЕБЪДЕ РУСИЯ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕМ СЪС НЕЯ!

          7. Ей евроджендър вземи да се подзрижеш на да замясаш на мъж да има във България със сминен пол от мъж на жена

          8. Сигурно при тези водещи се носи миризма на мърша. Труповете на крадливите рожби от зората на прехода! Колко извратен трябва да си, за да започваш деня си по този начин? Едни и същи мутри, манипулатори, платени агитатори без съвест, срам и достойнство!

          9. Биполярно човече със странни наклонности се прави на специалист по всичко.
            Вземи си билет, еднопосочен за феврозоната!!!

          10. Този директно от 4ти километър ли са го докарали в студиото?Толкова ли няма нормални гости да бъдат поканени,а такива злобни и бълващи само глупости.Това за мен е човек,който мрази всичко,не знам ако има семейство,как ли се гордеят с него,но трябва и да му отворят доста очите!

          11. А за чия публика играе Папионката? Не е за българската, ако някой случайно си мисли така.

          12. Лелеее, на к,во мязаш вече…преди само мозъкът те издаваше, а сега вече и огледалото…сал една папионка нормална…

          13. Тая сутрин се изцепи,че ще ни вземат спестяванията колкото ни взели и децата,а дали е наясно колко родители са им взели децата!

          14. От както президента хвърли в пространството идеята за референдум, всякакви плужеци изпълзяха от мръсните си дупки и допълзяха до студията на мисирмедиите, за да бълват токсичните си мозъчни пръдни.

          15. Разбира се, че Русия и особено Путин са ти виновни, че ти си роден с болен, продажен мозък и пълзящи наклонности.

          16. С цялата си арогантност, надменност, високомерие и грандомания, политическата шайка и техните медийни слуги от няколко дни обиждат, ругаят и унижават целият български народ! „Прости сме били и не може да ни се дава думата“!

          17. Колко е лесно в днешно време да говориш на всеослушание глупости. Трябва ти побеляла коса, папионка и кравешки поглед!!!

          18. Това нещо е много тъпо парче. Дали им пука на руснаците за някаква еврогейска колония с население колкото половин Москва. Ние сме толкова незначителни в очите на Русия че няма на къде повече. Това е глупав театър на еврогейските метастази за да покажат колко са смели а това нещо трябва да махне голямото гнездо от кухата тиква

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions