Зам.-председателят на ПГ на ГЕРБ-СДС в НС Костадин Ангелов с остра реакция в социалните мрежи след ветото на президента Румен Радев.
„Разбирам, че президентът е наложил поредното си вето. Държа да му обясня, че приетите законови промени в ЗЗО нямат за цел да нарушават пациентски или други права, а точно обратното“, написа той.
„Те целят да защитят всички права, както на здравноосигурените, така и на пациентите, които не са здравноосигурени, но за чиито нужди се плаща от вноските на всички останали. Така разбирам солидарния модел на осигуряване“, допълва Ангелов.
„В системата на здравеопазването има много дисбаланси и натискът на законодателя е да върне баланса и справедливостта за всеки пациент. Президентът не разбира нищо от здравеопазване, но се опитва да политикантства за пореден път, но и този път няма да успее“, завършва Ангелов.
Абе и вие не разбирате от самолети ама докарахте 2 трошки за милиарди…
Пляс,пляс педалите!
Че на вас кой ви вярва, министърче🤔
Ти пък какво разбираш от военна музика че и акъл му даваш санитар си и си останеш такъв
Да ти много разбираш щом заплата ти е с много нулички и щом си се ,,разкрасил,, като цъфвало цвете лицето ти е окрасено и мислиш че и мозъкът ти е добре окрасен но те е така
Капут
Болшинството от Частните БОЛНИЦИ във България са на подставени лица от Мафиотската управляваща коалиция и най вече на ГЕРБ там не лекуват болните всячески ги използват за да източват Здравната каса издават епикризи за несъществуващи лекувания режат крака ръце без да направят ренген или скенер .По време на Ковида избиха Много ХОРА с цел забогатяване.Там не спазват Хипократовата клетва те са касапи.
За затвора си заедно с шефове на толкова частни болници ,а и на държавни с Бойко Бандитски ,Делян Магнитски и от приближените им от групировките им наречени партии и от ония 240 ,напълно излишни.