Search Suggestions
      сряда, 05.02.25
      Search Suggestions

          Кирил Петков: Пеевски е г-н НИКОЙ!

          Симпатизанти и членове на „Продължаваме промяната“ се събраха пред Софийска градска прокуратура, където е повикан на разпит Кирил Петков. Очаква се да му бъде повдигнато обвинение за ареста на Бойко Борисов, Владислав Горанов и Севделина Арнаудова за ареста преди две години, обявен от съда за незаконен.

          Преди празниците прокуратурата поиска имунитета на Кирил Петков и той сам се отказа от него.

          „Мерси, че сте тук, че сме заедно“, каза Петков, който се здрависваше с хората на улицата.

          „Когато повдигнат обвинение и отидем на съд, аз съм готов да защитя всяка една теза. Нито за миг не сме си позволили да сложим някого над закона“, каза още той. „През цялото ми управление хората, които работиха в моя кабинет, бяха свободни. Тази мръсна машина е нищо, ако хората просто кажат: стига толкова. Аз съм готов да застана пред всеки съд и се надявам съдиите да са безпристрастни“.

          Никой не ме е търсил за разпит по делото на Кирил Петков, доколкото знам и г-н Рашков не е, коментира по-рано днес другият съпредседател на ПП Асен Василев. Виждаме избирателно поведение, което показва ясни политически мотиви, каза той.

          По думите му Лена Бориславова се е консултирала с юристи и тя ще даде депутатския си имунитет, който беше поискан от изпълняващия функциите главен прокурор Борислав Сарафов.

          Протоколи от свидетелски разпити, изтекли в медиите преди месец, разкриват, че тримата са празнували с шампанско в Министерския съвет по време на ареста на лидера на ГЕРБ, Горанов и Арнаудова.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          27 КОМЕНТАРА

            • Анатоли Мангезов Питам се кой поддържа „гладните“мафиоти на България ?Пък то една шепа тъпи .от народа и съдиите
              Е,няма да се оправи тази държава.

          1. Незнам Пеевски какъв е, но ти и свитата ти сте дъното, лъжци, крадци и айдуци, фалирах те държавата само за близо 4 години
            Да гние те в Затвора, това си го направихте, вие!

          2. Новините на Евроком – Истината говори Ами то си беше за празненство, не само те са празнували !!! Жалко, че не са изпипали нещата докрай, защото Мутрата трябваше и сега да е в затвора !!!

          3. Бравоооооо самооп Петков нее крадец шкаро Дъртия Мафиот е казва Всичко точно за Б.Бодила се Казва до кога ще Отлежава тоя защо още го Държите е Спъва Всичко той .Окраде цяла България жалко А децата ни ИИИ милите Какво Чудо Видяха Ас Пиша от Чужбина той ни Пръсна по Света Сме Роби засади Издържане Милите ни Дечицааа като Нашата България няма Вече По Света .Тук ние Срам да кажем от Каде Смееее Изхвърлете тоя Мафиот е Ще тръгнем Напред а не Обвинявайте К Петков е Видял Всичко А 2год.еказва Истината за тоя Бойко до кога ще мусе Кръстим самото К.. Петков е Честния Знае е Езици а оня Дърттьо го насадете Там Тогава като Квачка защо не Виждате Нещата РеалнооооЗатвир за Него абе за

          4. Венцислав е тиси Просттт а Бойко за каква Тиква го имашшшш Ли ажи пвир само за Него е такива Криви като Тебред Народа ААА е тиси като Него 100норицента той Спъва Държавата 15,16 год Зат

          5. Затвориии Ане за К.Петков е Уменннн знае Езициии Синя Крадец за Птндизаааааа Петков казва Устинииии е Невинеееее

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          Search Suggestions
              Search Suggestions