Search Suggestions
      събота, 21.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Проверени са половината от 288-те къщи за гости

          21 юни 2019 | 00:00 30

          Относно къщите за гости сме след половината от проверките, 288 обекта са в мониторинг. Това каза министърът на земеделието, храните и горите Десислава Танева във връзка с програмата за развитие на селските райони (ПРСР).

          - Реклама -
            
            

          Ресорният министър казва, че проверките ще продължават до края на юни. „Ще излезе доклад, ще информираме обществеността“, допълни тя.

          По думите й само в 7 от 170 проверки собствениците са отказали достъп до обектите. Десислава Танева допълни, че всички медии са поканени да присъстват на проверките.

          „Всички са свободни да видят това, което и нашите експерти откриват като отидат на проверка на място“, допълни тя.

          Тя бе помолена да коментира и оставката на председателя на Селскостопанската академия Васил Николов.

          „Като се върна в Министерството на земеделието ще видя оставката на Васил Николов. Информирана съм за нея. Тя е по лични причини. Няма какво да коментирам“, категорична бе Десислава Танева. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Летище София затваря за ремонт в нощните часове на 23 и 24 февруари

          От ръководството на аерогарата уточниха пред БНТ, че затварянето се налага заради ремонт на шахти в близост до пистата.

          Методи Лалов: Владимир Николов обслужваше статуквото, а сега търси защита

          Тази позиция изрази юристът Методи Лалов в публикация в личния си профил във Facebook. Според него действията на бившия председател на Асоциацията на прокурорите са резултат от вътрешни конфликти, а не на морален катарзис.

          Министър Дечев иска оставки в МВР заради „Петрохан“

          На разговора са били извикани главният секретар на МВР, неговият заместник, директорът на Главна дирекция „Национална полиция“ и разследващите по случая „Петрохан“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions