Search Suggestions
      четвъртък, 05.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Диков за гей скандала в Брюксел: Има ли такъв български евродепутат? (ВИДЕО)

          4 декември 2020 | 00:00 340

          Водещият на „ЕвроДикоФ“ Сашо Диков направи коментар за гей скандала в европарламента, в който евродепутатът от Унгария Йозеф Сайер призна, че е присъствал на парти в столицата на Белгия – Брюксел, за което белгийските медии коментират, че е било „секс парти“, на което са присъствали само мъже, включително дипломати и евродепутат.

          - Реклама -
            
            

          Сашо Диков попита двусмислено дали има такъв български евродепутат.

          Апартаментът, в който се е провел купонът, е бил щурмуван от белгийската полиция след сигнал от съседи за силен шум и за възможно нарушаване на правилата срещу разпространение на COVID-19 в града.

          59-годишният Сайер е с политик от 30 години и е един от основателите на управляващата в Унгария партия „Фидес“ на Виктор Орбан. Четири пъти е бил депутат в унгарския парламент, а още четири – в Европарламента.

          Той обаче сложи край на политическата си кариера в неделя, 29 ноември, когато изненадващо съобщи, че подава оставка и повече няма да се занимава с политика, но без да споменава купона.

          Два дни по-късно призна, че наистина е присъствал на събитието, каквато информация вече се беше появила.

          Сайер прави признанието в своя позиция, разпространена до унгарските медии във вторник следобед. Там коментира статията в белгийски вестник, в която се споменава, че е присъствал на купона в петък. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Лавров разкри: В Европа се водят тихи сондажи за диалог с Путин

          Европейски лидери проучват възможности за диалог с Путин при условие за дискретност, твърди Лавров

          Еманюел Макрон настоява за ускоряване на „европейската независимост“ преди ключова среща на ЕС

          В публикация в социалната мрежа „Екс“ Макрон очерта визията си за по-самостоятелна Европа.

          Лагард предупреди: по-силното евро може да доведе до по-ниска инфлация в еврозоната

          Президентът на ЕЦБ заяви, че поскъпването на единната валута може да окаже по-силен натиск върху инфлацията от досега очакваното.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions