Search Suggestions
      No menu items!
      сряда, 04.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Радостин Василев отговори заплашвал ли е Бойко Борисов

          25 март 2025 | 15:38 13490

          Лидерът на партия МЕЧ Радостин Василев отрече да е отправял директни заплахи към лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, въпреки че в национален ефир направи коментар, сравняващ дома на Борисов с този на Цар Киро, който беше опожарен по време на етническо напрежение през 2011 г.

          След вълната от възмущение, Василев поясни, че изказването му е било „политическа метафора“, а не реална заплаха. Той подчерта, че не одобрява насилието, но стои твърдо зад позицията си за решително противопоставяне на статуквото.

          По темата за разпределението на ръководни постове в парламента, лидерът на МЕЧ заяви:

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Комисията по вътрешна сигурност обсъжда промени в Закона за МВР

          На закрито заседание ще бъдат изслушани директорът на СДВР и главният секретар на вътрешното министерство

          Инж. Георги Мъндев: Гоце Делчев е част от българската идентичност

          "Гоце Делчев е част от нашата идентичност. Той ясно се е изразил, че е българин. Този човек, който го сравняваме с Левски и Ботев, това е Гоце Делчев."

          Съсед на убитите: Спасявали са ме три пъти, но така и не пристъпих оттатък бариерата

          По думите му животът в планината е различен и често оцеляването зависи от съседите, а не от институциите
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions