Search Suggestions
      петък, 06.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Възрастна жена даде близо 10 000 лв на ало измамници

          26 август 2025 | 11:28 11011

          88-годишна жена е станала жертва на телефонна измама. Тя е предала сумата от 9 500 лева на непознат мъж, представил се за полицай.

          - Реклама -
            
            

          Измамникът е заблудил жената, че предстои полицейска операция за залавянето на престъпници. Той я е помолил да съдейства като предаде паричната сума. Възрастната жена е дала парите вчера на паркинга на търговска верига в Стара Загора. Това съобщиха от полицията.

          Сигналът за случая е подаден от потърпевшата на същия ден около 14:00 във Второ районно управление. По случая е образувано досъдебно производство.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Планински eкскурзовод с неудобни въпроси за случая „Петрохан“: Къде са родителите на 3000 деца?

          Ивайло Мирчев Екскурзовод изразява силно недоумение относно отношението към туристическата общност. Хижа „Петрохан“ е ключова точка от емблематичния маршрут „Ком-Емине“.

          Ваня Григорова: Икономически връзки и паравоенни структури зад политическата сцена

          Хронологията на събитията връща лентата към началото на 2022 г., когато е създадено въпросното НПО.

          Димо Дренчев: Убитите на Петрохан са били секта, действала и в Испания

          Според него, разплитането на тройното убийство и дейността в бившата хижа прилича на скандала с досиетата на сексуалния престъпник Джефри Епстийн в САЩ.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions