Search Suggestions
      вторник, 11.11.25
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Аферата „Хаяши“: Недялко Недялков с подробности за премиерския хотел пред Евроком

          В предаването „ЕвроДикоФ“ журналистът Недялко Недялков коментира интервюто на премиера Росен Желязков пред Иво Никодимов от БНТ, в което признава участието на съпругата си в луксозния хотел „Хаяши“ в Борисовата градина в София.

          И допълни:

          Той поясни, че то е взето с кредит на стойност 1 млн. лева през 2009 г.

          На същия този адрес на „Симеоновско шосе“ 4 до входа на зоопарка, има регистрирана втора фирма на името на дъщерята на Росен Желязков, допълни Недялков.

          В предаването „ЕвроДикоФ“ журналистът Недялко Недялков коментира интервюто на премиера Росен Желязков пред Иво Никодимов от БНТ, в което признава участието на съпругата си в луксозния хотел „Хаяши“ в Борисовата градина в София.

          И допълни:

          Той поясни, че то е взето с кредит на стойност 1 млн. лева през 2009 г.

          На същия този адрес на „Симеоновско шосе“ 4 до входа на зоопарка, има регистрирана втора фирма на името на дъщерята на Росен Желязков, допълни Недялков.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Георги Георгиев: Досъдебно производство е образувано по случая с прегазеното куче в „Разсадника“

          По случая с прегазено с автомобил куче в София Софийска районна прокуратура е образувала досъдебно производство, съобщи във Facebook министърът на правосъдието Георги Георгиев.  "Припомням,...

          Магистър-фармацевтите са готови за протест

          Магистър-фармацевтите са в готовност за протест, ако се въведе задължението аптеките да ползват само регистрирани в НАП софтуери за управление на продажбите, предаде Нова...

          Цветан Цветанов: Президентът трябва да свика КСНС по казуса „Лукойл“

          "Президентът трябва да свика КСНС по казуса "Лукойл, за да чуе различните мнения на партиите." Това каза председателят на ПП "Републиканци за България" Цветан...

          304 КОМЕНТАРА

          1. Е ,нали трябва да получи „благодарност“ за аферата Костинброд-2013г.с 350 000броя бюлетини.

          2. Цветанов излезе от ГЕРБ с апартамент геит Желязков Хаяши,геит Че тои по богат от Борисов Боко завали ята само къщи Когато имотите са на друго име Оставаш като Доган с нищо

          3. Aide kato ve4e znayt vsi4ki za toy hotel 4e e super nekadarna izmama da vigim nai posle nykakvo nakazanie i nykvo vazmezdie tiy balgari nai nakray nykol da bade osaden

          4. Телевизия Евроком НЕДЯЛКО НЕДЯЛКОВ, ЕДИН ЦЯЛ ГРАД ЗНАЕ!!! ВИЕ СТЕ“ ЧУВАЛИ“!!??- „П О Л И Т И К А Т А „!? С М Е Р З А В Ц И( на една „С Ц Е Н А“ !??? ВОДИ ИЛИ ДО ДУХОВНА, И Л И ДО !!!? Ф И З И Ч Е С К А Г И Б Е Л!!?Урокът!!??? С УВАЖЕНИЕ!!!?

          5. Кои нескача е червен ПО ДОБРЕ НЕРАВНИ В БОГАТСТВОТО ОТ КОЛКОТО РАВНИ В БЕДНОСТА нали това искахте мърши нямате угодия

          6. Какво можем да направим да докараме багерите и да бутаме . Не знам как става така влизаш във власта и почваш да лапаш . Няма да можем да се доредим за да влезем във властта

            • Иван Андонов Да, точно това трябва да направим, ама не не ни стиска. Не само Водопада, наред с багери те.

          7. Райна Ташкова сигурно е вечеряла с Недялко,затова знае,или обратното близка е със бълхарника и той по и допада

          8. Абе хора, само Желязков ли има хотел? Толкова много хотели и ресторанти, заводи, фабрики имат хората, защо той да няма, само защото е министър ли!? Ако не беше министър, нямаше да знаете. В България има повече от800 милионера, питайте ги, от къде са парите им!?

            • Ana Marinova Жена му с фирма за почистване,той 25 години на държавна работа и изведнъж милионери.Вие мислите ли преди да пишете?“Прост народ, бедна държава.“

              • Дейзи Петрова , защо толкова много се вълнувате от чуждите пари? Ако има нарушение има и наказание? И моля, не обиждайте, ако имате претенции, че сте умен човек

              • Ana Marinova осъден за корупция в България политик?
                Не пишете небивалици!
                Хората пишат
                “Бог ще ги накаже”
                Разбирай, правосъдие няма!
                Или поне няма за тях!
                За нас има!

              • Ana Marinova Както е видно при МОДЕЛ НА УПРАВЛЕНИЕ – ПАРЛАМЕНТАРНА РЕПУБЛИКА при нарушенията НЯМА НАКАЗАНИЕ! Жалко за РБ и населението й – бедност,мизерия и беззаконие!!!!!!!!

            • Ana Marinova
              Този е на държавна служба!
              Не е предприемач, така че замислете се какво пишете!

            • Ana Marinova Държавните служители не трябва да бъдат МУТРИ и знаменосци на МАФИЯТА, защото тогава няма ДЪРЖАВА!

            • Ana Marinova Ние знаем от къде да им парите.От нашите гърбове ,от гърбовете на милиони труженици на държавата ни които честно изкарват своето препитание а тези лайняри ги крадат и ги обръщат е заведения,хотели,плажове и д-р.

            • Ana Marinova никой не казва,но на всички са от присвояване по един или друг начин.Цял живот блъскам и съм направил дребни неща и то с кредити, заплата отива за храна и режийните.

            • Ana Marinova Ами да има,но откъде тия средства и дори да са от кредит на вас и на мен ще отпуснат ли толкова.Надявам се, че сте го написали без да мислите или да кажем заради политически пристрастия ,щото ако това е мисленето ви по принцип ,заради ей такива мисли сме на тоя хал.

            • Ana Marinova ВЪПРОСЪТ Е КАК В НАЙ БЕДНАТА СТРАНА В ЕВРОПАТА,ДЪРЖАВНИ МИШКАРИ И ХРАНТУТНИЦИ СА МИЛИОНЕРИ И ТОЗИ ПАЛЯЧО ,И ШИШИ,И ДАНЧО МЕНТЕТО И Т.Н.?!?

            • Ana Marinova И на кого го казвате?На хората? И как така когато попълват декларации нямат повече от 100000-200000 лв и заеми и кредити даже за апартаменти.А след това хотели за милиони? Сигурно на жена му баща и навремето е намерил жълтици ! Иначе за това сте права ,че има 800 милионери.И тук е паралелен свят – по вероятно е да има поне още 8000 ,за който ние с вас не знаем !

              • Янка Григорова Злоба?! Вие чувате ли се ! Най малко пък някой би завидял за това!

              • Румен Николов Недялко Недялков знае много от тайните на някогашните си ортаци, днес набляга само там дето може да блесне, като бъдещ политик.

              • Зоя Димитрова Мен не ме интересува нито Недялко,нито който и да било политик ,качи ли се в народното събрание никой не го интересува живота на обикновените хора ! А на вас ви промиват мозъците постоянно,тоя бил виновен,оня бил виновен,спретват се всякакви скандали от една или друга страна и т.н ! Интересува ме това, че никой не го интересува как живеят нормалните работещи хора, пенсионери едва свързващи двата края ! И докато хора като вас не проумеят това и слушат поредните забъркани каши никога няма да се оправим .Ако не го разбирате, няма и да го разберете !

            • Ana Marinova ами според теб да не питаме , а да разпродадем държавата окончателно и сложим чертата???? Що за тъпотия? Може да има и 1000 милионера, но не са държавни служители от десетилетия като него и сие!!!! Това робско мислене ни доведе до държавен фалит с 80 млд.евро заеми!!!

            • Ana Marinova Прокуратурата да ги пита, откъде са им парите. Нали получават заплати за това. Или ги получават само, за да са бухалка срещу опозицията?

            • Ana Marinova Ако не беше министър, щеше ли да има пари за такъв строеж? Въпросът не е кой има хотел, а откъде има парите да строи хотел?

          9. Без обеснения за присвояване на терени без пари и после за милйони,,, никакво обеснения,,, конфискуване и затвор плюс лично недвижимо имущество.

            • Стоян Павлов ами тогава защо сте с кмета на Варна и го браните….там нещата са даже семейно обвързани..

              • Иванка Каменова Защото голословиш? Дай доказателства! Много тъпо от твоя страна да ХВЪРЛЯШ обвинения без да докажеш поне 10%!!!!!На това ти как му викаш??

              • Стоян Павлов е, във Варна се знае за обсебване на имоти и територии, който иска вижда…

          10. ТОЗ ДЕБЕЛИЯ Е СТАНИ КУМЕ ДА СЕДНА. ТОЙ ИСКА ЛАПА. МИ НИЕ СИ ИМАМЕ ТАКИВА. САМАТА ФИЗИОНОМИЯ Е ТАКАВА. ПРЕДАТЕЛСКА, ПОДМОЛНА

            • Гуна Иванова И КАКВО ТИ СЕ ПАДА МА СВАТЯ ТИ ЛИ ЩЕ ГО ПЛАЩАШ ТОЗИ ХОТЕЛ? ХАЙДЕ ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ТОЛКОВА МНОГО ХОТЕЛИ СЕ ПОСТРОИХА ГОЛЕМИ ПО МОРЕТО СА ЕДИН ДО ДРУГ ГОЛЕМИ КАТО КАЗАРМИ И НИКОЙ НЕ РЕАГИРА, А ЖЕЛЯЗКОВ СТРОЙ НА ПЕТ ЕТАЖА ОПЛАКАХТЕ ОРТАЛЪКА ТОЙ СИ ГО ПЛАЩА ТЕГЛИ СИ КРЕДИТ РАБОТИ ВЗЕМА ДОБРА ЗАПЛАТА ЖЕНА МУ СЪЩО ГОЛЯМА ЗЛОБА ГОЛЕМИ ПРОСТОТИИ. ВЕДНАГА ГО ИЗКАРАХТЕ КРАДЕЦ И КАКВО ЛИ ОЩЕ НЕ .ГЛЕДАЙТЕ СИ ВАШИЯТ ЖИВОТ СТИГА СТЕ ГЛЕДАЛИ ДРУГИТЕ ХОРА.

          11. Абе хора Костов беден ли е , около вас няма ли хора които имат също много имоти и човек се чуди от къде, като са на една раборническа заплата.А знаете работника взима най ниска а разполага с повече как става това!

          12. Значи значи значи Оставка тежки дела и ако този се спаси значи че никой не трябва да се съобразява със закона и кво прайм ТУТУ

          13. Недялко като се голям комита Защо се продаде бизнеса на дебелото прасе срам за теб нали знаеш че пропагандата убива

            • Джулия Невърленд и защо да не го продаде?
              Лошо ли е да си продаваш бизнеса или е лошо това на коя личност го продаваш!!

            • Giorgi Stoimenov предатели и дебели прасета са Бойко и Пеевски.
              Направи сравнение кой затрива българския народ.

            • Giorgi Stoimenov Когато нямате доводи, започвате да сипете обиди! Външността няма нищо общо с интелекта и възпитанието, които на някого очевидно му липсват. Впрочем, вие сте си скрили външността зад снимка на язовирна стена… защо ли? Може би да не хванете уроки?

          14. Dimi Doneva Защо не искаш кеша изнесен в Дубай на Борисов и Пеевски и в Панама за да ги върнат в България както и на милиардерите приятели на Бойко братя Домусчиеви,на Иво Прокопиев и т.н.мазна Мафиотке ,.Защо защитаваш Престъпниците ,които Ограбиха България.Защото може би някой от твоите Синове или зетове са съучастници в тази мафия.Конфискация на Имуществата и Парите им в Наши и Чужди Държави и Банки в Полза на Държавата и Народа.Тези Пари да на отрудения Български Народ .Това са кървави пари ,които ще плащат поколенията ви до девето коляно.Дамо искам да ти кажа ,че Катафалката Ремарке няма.Гплистр се Родили на този свят и голи ще си заминете от него.
            Запомни ,че няма ненаказано Зло
            Бог забавя ,но Не забравя.И Вие Мафиотите ,няма да бъдете подминати.Амин
            Възмездието е по петите ви.Национални Предатели и Изменници на Родината и народа.

          15. Хотела е най малкото престъпление на този плъх, по опасни са „творческите“ му изяви против националната сигурност , за които наближава времето за отговорност и плащане на сметки

            • Таня Несторова И какво зет му ,като е Грък.Той досега защо не е построил хотел в България.Много лесно може да се провери какво работи зет му на Мафиота Желязков и какви пари получава.Как се купува терен в България и от къде са тези 100милиона за да Построи такъв лукс.Нсли всичко ще се провери как са преведени и кога тези пари и техния Произход.Кого се опитваш да заблудиш.Това са откраднатите пари от Желязков когато беше Министър на Транспорта .Това са парите Дадени за Възстановяване и закупуване на Влакове и ремонт на железопътните линии..Това са крадени пари от както Борисов го направи Премиер и от Предателството му на България и дори се срамува да говори на майчиния си Език в Украйна ,а Проговори на Украински ,което ми е написал Наркомана Евреин и Убиец Зеленски.Така ,че Проста жено Не Защитавай Един Закоровял Престъпник ,който трябва да да бъде Осъден с Доживотна Присъда.Не си мисли ,че ние Българите Не следим тяхните престъпления нищо не знаем.,затова си затвори подлата уста и душа.

          16. В КАЗАРМАТА ИМАШЕ ЕДНИ ДРЪЖКИ ОТ МЕТЛИ В ТОАЛЕТНИТЕ- ОМАЗАНИ ЦЕЛИТЕ В …АЙНА! ТОВА НЕЩОЖЕСТВО, Е В ПЪТИ ПО ГНУСНО!

          17. КАТО ГЛЕДАМ кой коментира ( Н.Н. ), дето прави сборища против €, се изпълвам с „доверие“ към мнението му! 🙂 🙂 🙂

            • Александър Даскалов НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ ИМА ТОЛКОВА МНОГО, КЛЕТИ НАИВНИ ХОРИЦА.

            • Александър Даскалов Не против еврото , а против цифровият концлагер , който то ни носи.Кристин Лагард заяви официално че до Коледа ще стартира официално процедурата по въвеждането му , но нашите урсули са вторачени единствено и само в милиардите за крадене от Лева.

            • Александър Даскалов явно имаш сериозен рефлукс, затова ти е трудно да мислиш. Въпросът не е само в паричната единица, а много по-сериозен. Много ти се иска да подариш 70 млрд.лв., 40 тона злато, независимост. И на всичкото отгоре да си съдлъжник по кредитите на страните от еврозоната. Ние от сборищата НЕ ИСКАМЕ ТОВА.

              • Райна Ташкова Благодаря ти, за уважителното отношение. Очаквах нещо грубо, но в „сборището“ явно има и културни хора! 🙂 Въпросът е в това да не вървим срещу интереса на България! А той е ЕС и € ! Другото е пропаганден натиск от български чуждопоклонни партии, които манипулират нещата в чужда полза! Сещаш се, нали! Бъди здрава, Райна! 🙂

            • Александър Даскалов Когато ти вземат и стотинките от джоба….когато ти забранят да плащаш кеш….и когато ни вдигнат данъци и всичко друго…..тогава много ще се радваш на еврото…..а когато и то затъне в тинята ….тогава ще заиграеш голо хоро…..

              • Вайолет Чаушева Малко поетична си, но…не си права! Просто си наивна, вярваща на лъжите на разни…! За плащането кеш- глупости! В ЕС никой не го е забранил! Данъци и сега вдигат… А в ЕС € никого не е вкарало в тинята, защото там тиня няма! Тинята е тук и сега! И ние си я правим, не ЕС! Относно голото хоро….Мммм… Малко еротично ми звучи,а… 😉

          18. ЧЕ НЕДЯЛКО БЕЭ ДА Е ПРЕМИЕР,НА ГЪРБА НА ДЪРЖАВАТА СТАНА МИЛИОНЕР. БРАТ МУ СЪЩО. И ДВАМАТА СА С ХОТЕЛИ В ГРЪЦКИ ОСТРОВ. ТОЭИ С ВОДОПАДА ПОНЕ НЕ ЯДЕ КАТО СВИНЯ.

              • Мери Стоянова Защо, нека да знаем всички не да се плюе срещу едни ,а за други да си затваряме устата и очите!

            • Виолета Къшлова всичко това е от сорта „една жена каза“. Една стройна, гладна „лейди“ плюе и обижда хората, че се хранят според нуждите си. И всичко това, за да оправдае любимия си крадлив хотелиер.

              • Райна Ташкова Искате да кажете, че много хора в България се хранят според възможностите си ( имате предвид с парите които могат да отделят за храна).Съгласна съм с Вас.

            • Виолета Къшлова ИМА МАЛКА РАЗЛИКА КОГАТО НЯКОЙ Е ПРЕДПРИЕМЧИВ И КАДЪРЕН И КОГАТО ГРЕБЕШ С ГОЛЕМИЯ ЧЕРПАК ОТ ДЪРЖАВНАТА ПАНИЦА?!?

            • ЕВРОКОМ Е СЪЩАТА ПОДЛОГА КАТО ДРУГИТЕ.ДОРИ И КАЛТАК АХЧИЕВА Е ТАМ,НЕДЯЛКО КЪДЕ ДА Е ??? БАЩА МУ СИ ЛЯГАШЕ С ЖИВКОВ ПУБЛИЧНО И СЕ КАРАХА С ЛЮБЕН ДИЛОВ ЭА ФЕЛАЦИОТО.

            • Я МИ КАЖЕТЕ ЕДНА МИСЪЛ НА НЕДЯЛКО- нали Е ПРЕДПРИЕМЧИВ И КАДЪРЕН,С ДЪРЖАВНИТЕ ПАРИ?

            • Виолета Къшлова, но не е политик. Май не правите разлика между натрупано богатство с бизнес и богатство с политика. На политиците народът и плаща заплатите и пак от народа крадат.

            • Виолета Къшлова Този с водопада не може да си закопчае копчето на сакото, гладува милия, събрал за хотелче от закуски на семейството!

            • ДА. В БЪЛГАРИЯ НЯМА БИЭНЕС,САМО КРАДЦИ. НО СИНОВЕТЕ НА НЕДЯЛКО ЙОРДАНОВ СА СЪЩИТЕ. БОКО БОРИСОВ ГИ НАПРАВИ МИЛИОНЕРИ, А СЕГА СА ПРОТИВ
              НЕГО. ТО Е ЯСНО,ЧЕ РОСЕН ЖЕЛЯЭКОВ И ЖЕНА МУ НЕ СА ПРОИЭВЕЛИ И ЕДНА ИГЛА,НО И НЕДЯЛКО, БРАТ МУ СА СЪЩИТЕ. ТЕ СИ ТЪРСЯТ ДРУГ СПОНСОР И РАБОТЯТ ПОРЪЧКИ.

          19. И какво име му са измисли гръцко. Значи семейството на този Желязков не са българи. Значи крадат от българската хазна под гръко име.
            Голямо мърши сме това българите. Попаднат ли във властта почват да крадат и то много. Той , жена му, че и дъщеря му. От къде такова имаме бе.
            Кадърни и майстори крадци. Този преход се оказа смъртната хватка за България.
            Излизане няма. Няма разлика кой от коя партия е. Всички си присвояват, не купуват, каквото си поискат. До последно докато са на този свят грабят и после казват, че е законно.

          20. …класическа семейна собственост,нещо като наследство от дядо му, или обезценен държавен терен,заслужил го, като главен секретар по времето на на кметуването на БоБо…

            • Pepa Vulcheva Както и хотелчето на НИдялкото в Гърция, както и 12-те кенефа на Рашков, както и морската вила на Копейкин и още и още.

              • Маргарита Бойкова забрави 16 етажния хотел на Гуцанчето във Варна .Социален министър с хотел!!!

              • Vasilka Mladenova Не знам за гуцанчето, аз не ги знам Бсп-то какво имат знам че всички са богаташи. Но не забравяйте в този ред на мисли и за краднатите пари от „умните и красивите“ и от *патреотите“.

              • Маргарита Бойкова Няма беден министър, няма беден депутат! За кметовете изобщо не ми се говори! Местни феодали, някои с основно образование.

              • Маргарита Бойкова Както и палатът на ББ и по-малкият на сестра му, на входа на с.Иваняне…

            • Ivanka Koleva Хаяши е Японско наименование,незнам,как се превежда,може би водопад?Така изглежда, само те могат да се свалят,ние не,то се видя,какво можем!

          21. А за ПАЛАТИТЕ на РАШКОВ, и КОСТАДИНОВ да знаеш подробности??? За ВАРНЕНСКИТЕ ИМЕНИЯ на елита ПРОМЯНАТА не те питам защото трудно ще я получиш!!! СМЕШНИК!!!

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions