Search Suggestions
      петък, 06.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Конституционният съд обедини пет дела за изборите

          26 ноември 2024 | 16:16 1280


          Конституционният съд допусна за разглеждане по същество три дела, всички с предмет оспорване на законността на предсрочните избори за народни представители в 51-ото Народно събрание. Съдът обедини петте дела за общо разглеждане.

          - Реклама -
            
            

          Няколко жалби бяха внесени в КС, едната от които е за пълно касиране на изборите за 51-во Народно събрание, по което също бе образувано дело.

          По делата съдът нареди да бъде направена експертиза и да се преброят гласовете, подадени с хартиена бюлетина и с бюлетина от машинно гласуване в 1 777 избирателни секции.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Милен Иванов за Петрохан: Нещо се е случило в тази къща и някой е предприел действия да неутрализира другите

          В тази ситуация ми се струва, че са присъствали повече хора от убитите и издирваните. Били са повече от петима

          Бойко Найденов: Ако убийството край Петрохан е извършено от един човек, то той е бил близък на жертвите

          Писмото на издирвания Ивайло Калушев може да не е написан от него, тъй като е изпратено от електронна поща.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions