ИСТОРИЧЕСКО: Хърватия разби Бразилия на Световното по футбол

Очаквайте подробности!

1 годинаСпортни 1

В един от най-драматичните финали на мача от Световното първенство по футбол в това издание, Хърватия победи Бразилия с дузпи, за да се класира за полуфиналите на турнира. След като мачът остана без гол в края на 90-те минути, Неймар беше този, който наруши резултата в първото полувреме на продълженията, за да даде преднина на Бразилия в мача. Еуфорията обаче не продължи дълго, след като Бруно Петкович изравни резултата три минути преди края на съдийския сигнал. При изпълнението на дузпи Родриго пропусна първата дузпа за Бразилия, докато Маркиос пропусна решителната победа, докато Хърватия изпълни всички дузпи, за да спечели с 4-2.