Search Suggestions
      вторник, 24.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Радев: Логично е партията на Пеевски да подкрепи Борисов на президентските избори

          6 януари 2021 | 00:00 120

          Логично е партията на господин Пеевски да подкрепи Борисов за президентските избори. Те са ортаци в бизнеса и в политиката. Борисов е и довереното лице на Ердоган, който го поздрави по време на пресконференцията на ДПС. Това коментира президентът Румен Радев във връзка с изразената позиция на Движението за права и свободи, според която държавният глава не изпълнява функцията си на обединител.

          - Реклама -
            
            

          Посочих най-ранната дата за изборите, за да има мобилизация на институциите, не виждам обаче нищо такова, коментира още Радев. 

          За разлика от министър-председателя за мен е важно и има значение как ще се гарантира здравето и конституционното право на българина. За мен има значение как ще бъдат одитирани машините и как ще гласуват българите в чужбина, допълни президентът. 

          За първи път ще провеждаме избори по време на пандемия. Трябва да имаме доверие в здравните мерки, категоричен е той. 

          До края на януари ще излезе указът за датата на изборите. 

           

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Проф. Христова: Служебният кабинет отвори фронт срещу Пеевски, а Нейнски е проблем

          Според политическия психолог целта е ограничаване влиянието на Делян Пеевски и контрол върху изборния процес

          ЦИК: Няма искане за освобождаване на Стоил Цицелков от Обществения съвет

          Няма постъпило искане за освобождаване на Стоил Цицелков от Обществения съвет към ЦИК, а темата няма да бъде коментирана повече. Това заяви говорителят на ЦИК Росица Матева.

          Движение „БГ-изход – Булекзит“ към Йотова: Уволни Нейнски незабавно!

          От движението настояват президентът да издаде указ за освобождаването ѝ и да поиска от служебния премиер Андрей Гюров да предложи нов кандидат за поста
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions