Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Тошко Йорданов: Държавата ни има проблем и той се казва Асен Василев

      11 декември 2023 | 00:00 370
      „Ние като държава имаме огромен проблем. И той се казва Асен Василев. И стои ето там проблемът на държавата. Проблемът е, че нещата, които той предлага и прави, защото вярва, че така е правилно. Това е по-лошото в цялата работа. Той е искрено убеден, че да се харчат пари, които нямаме, е правилно“. Това заяви от парламентарната трибуна Тошко Йорданов от ИТН по време на обсъждането на първо четене на държавния бюджет за 2024 г.
      „Проблем е да имаме финансов министър, който харчи нашите пари без да ни пита. В момента предвиденият дефицит е 6 млрд. лв. и голяма част от вас му ръкопляскат. Няма грам морал и професионализъм. Доклади – отрицателни, гласуване – положително“, обърна се към народните представители в НС Йорданов.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      АПС настоя пред ОССЕ за дългосрочни наблюдатели на предсрочните избори

      Парламентарната група постави въпроси за изборни нередности, ограничаването на секциите в чужбина и използването на майчин език в кампанията

      Ресторантите поскъпнаха с 18%, но България остава шестата най-евтина дестинация в света

      Въпреки регистрираното увеличение, страната ни остава сред най-изгодните места за почивка и се нарежда на шесто място в глобален мащаб.

      Костадинов: Влязохме в еврозоната с фалшиви данни, връщаме лева веднага

      Социологическите проучвания на агенциите „Маркет Линкс“ и „Мяра“ са манипулация, чиято цел е да понижи резултата на „Възраждане“ и да обслужи политическите амбиции на Румен Радев.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions