Безразборните атаки на Иран към Израел не са насочени към военни цели, а са предприети с единствената цел да убият възможно най-много цивилни. Това се казва в позиция на израелския посланик у нас Йоси Леви Сфари.
„През последните часове иранският режим изстреля стотици балистични ракети, всяка от които носи тонове експлозиви, насочени директно към населени центрове в Израел. Докато Израел винаги е действал с прецизност, поразявайки висши военни командири и лица, замесени в разработването на иранската ядрена програма, отговорът на Техеран е открита война срещу нашето гражданско население. Това е ясен и умишлен акт на терор. Нека бъдем пределно ясни: Израел никога няма да приеме ситуация, в която радикален режим като този в Иран разполага с ядрено оръжие или с огромен арсенал от балистични ракети. Сигурността на нашия народ и стабилността в региона изискват да предотвратим превръщането на тази заплаха в реалност. Ще предприемем всички необходими мерки, за да защитим нашите граждани и да гарантираме, че такава жестокост няма да остане без отговор. Израел ще остане непоколебим, както винаги, срещу онези, които целят нашето унищожение“, се казва още в позицията му.
а вашите цветя ли бяха
Евреите манипулират целия свят,всичкото зло идва от тях
Не бе русия е агресор а вие сте богопомазани . Как не ви заличи хитлер….
Иран, славните ,,Персийци“
Няма цивилни между вас
Що за наглост. Тези евреи избиха милиони, унищожиха Газа, нападат подред Сирия, Иран. Света ще живее по-добре без тези хазари и ще благодари на този, който успее да ги заличи от лицето на земята.
А какво направихте с Газа, бре, злодеи? Всичко се връща на този свят!
Израел са убийци
..когато евреин и арменец ти кажат, че слънцето изгряло, първо проверяваш, а после се доверяваш.
Айде! Пак си изтърсиха въшките. Пак те, не сами виновни! Друг им с@а в гащите! Те са Светците!
Освиенцим за тази сган…
Евреите започват всички войни. Са, ми си го търсят.
Защо правителството не осъди агресора и не връчи нота на израелски посланик??
Сега да видят Кон боб яде ли
Интересно, а се говори само за пострадали, не и за загинали. Колко „пострадали“ само има в Газа от еврейскитв бомбардировки? Отвратителни лицемери!
Когато има кой да му вярва на тоя като нашите гъзолизачи,много ясно,че така ще говори.Та те не признават нито ООН нито никой карат си го по фашисткия начин,трепане,на хора дори в лагерите по палатките.Никаква холокоста е нямало.Глобална грешка на Фюрера е ,че ги е оставил да се множат !
наглуте и долни ционисти започнаха война
А Вие какво направихте в Газа??!!
Намерихте си майстора,голям го вадихте но ви показаха че сте мишлета !
Само чифутите имат право да избиват мирно население и да им устройват геноцид!!! Такса е записано в дяволските им религиозни книги.
А сега кой е Агресор Путин или Натаняхо
Алекс Крачунов Натаняхо
Избихте палестинците в Газа, разрушихте Ливан, нападнахте Сирия………Иран…..Хитлер ще се окаже прав!
Нагъл и безочлив….
Тази еврейска паплач сега ще се пръсне по света, включително и у нас докато не унищожат и другите държави които са ги приютили . Израел е най-голямото зло на земята!
Сега да видим ще има ли санкции срещу Израел ,както срещу Русия ,защото евреите започнаха първи или САЩ ще изпращат оръжия и военни в подкрепа ?
Двойни стандарти в полза на агресорите Израел и Украйна ,но всички знаят истината !
Ревахте от фашистите, а за ирония на съдбата, станахте, като тях.Като гледам какви ги вършите, ще се замисля, дали Хитлер е имал правилно отношение, към вас.
Асен Василев По-лоши са. Немците са крили какво правят. Тия пред лицето на целия свят вършат геноцид над един народ просто защото искат да му вземат земята.
Асен Василев правилно е било!!!
Асен Василев трябваше да прави повече чафутски сапун ! 😡
Всичко го правят американците корабите им отдавна са там искат да сринат петрола на Иран и да господстват с Украйна не им се получи и се оттеглят
3 жертви в Израел и 78 в Иран. Еваси и наглостта.
Тодор Тодоров да ама тези три жертви да “ богопомазани“. Другите не се броят за хора.
Израел долни агресори!!!!
Мърши еврейски гадове!
Да ви сринат както сринахте Газа
Ти си за газовата камера
Супер
А а вие не целите нищо такова… никъде по света…
Е са! Я кажи за Газа вие какво целите?
А вие, евреите, какво правите с цивилните палестинци в Газа?! Обрязан лицемерен фашист!!
И добре прави.
Всеки бяга за живота си !
А вие сте хуманисти и затова прочиствате методично Газа от бебета, деца, жени и старци.
На Натаняхо му пречат съседите/ Израел- основан след втората световна война и цели унищожението им. Иран древна страна , създадена 600 г.пр.хр. Дребните унищожават Древните! Това целят и с нас. / разликата е в инструментариума..
А вие хич!Преписват тяхното на другите!
Ей чифут марш от там
Евреите винаги са в основата на всички войни. Родени убийци.
Евреите извършват геноцид !!!
И ко?
Нека ви избият, гадове мръсни !,
Този -ифут има наглостта да се вайка за цивилното население в ЧИФУТИЯ, ,а колко невинни дечица избиха те ?😈
Да го духа….
А Израел кого убива? Виновни деца в Палестина, а сега и в Иран! Вие сте по- ужасни и от наглите укри
Кой сега е убиецът? Мишки.
Чифут и жив да го одереш ще му е малко.
Ало? пак ли сме тъпанари?