Search Suggestions
      четвъртък, 05.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          14:42 Само в Евроком: Прокуратурата прекратила преписка за гаврите в Петрохан през 2024 г. Духовен водач на децата бил „Лама Иво“14:03 Надежда Йорданова за Изборния кодекс: Президентът да наложи вето13:15 ВСУ: Ударихме полигона за изстрелване на „Орешник“11:34 Историческа промяна: Частна компания поема 25% от линиите на БДЖ в Източна България11:23 Депутатите започнаха работа с декларации за Гоце Делчев, здравеопазването и приемането на еврото10:48 Благовест Кирилов за изтеклите кадри: България е под европейски санкции заради неприетата навреме директива за киберсигурност10:13 Кирил Добрев: Новият лидер на БСП поема исторически риск – или ще спаси партията, или ще я закрие09:59 България блокира пътя на Сан Марино към ЕС заради банкови рискове, изчезнали са 15 млн. евро на българин09:15 Енргийният експерт Еленко Божков с коментар за шокиращите сметки за ток09:07 Роман Василев за случая „Петрохан“: Реакцията на институциите наподобява фолклор

          Зафиров: Трябва да се търси най-подходящият за председател на НС

          26 ноември 2024 | 11:32 920

          Трябва да се търси не най-възрастният, а най-подходящият за председател на Народното събрание.

          - Реклама -
            
            

          Това заяви временният председател на БСП Атанас Зафиров по време на срещата с „Възраждане“ и МЕЧ, инициирана от „Обединената левица“.

          „Искаме да сме наясно този председател тежи ли си на мястото или изпълнява някаква други сценарии“, каза Зафиров и призова за разговор по същество.

          „Тука обясненията, че просто ще го изберем за малко, а после ще го сменим са наивни и детински. Опасенията, че не избираме само председател на Народното събрание, а бъдещ министър-председател. Да това е опция. Ако това е следващият министър-председател, ние наясно ли сме кои политически сили стоят зад него?“, попита Зафиров.

          По думите му България е загубила много време.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Виктор Папазов: България беше превърната в колония

          "България беше превърната в колония. Разрушиха икономиката ни, индустрията ни, енергетиката ни, прокудиха два милиона българи да си търсят прехраната навън, това е."

          Радостин Василев: „Възраждане“ изпълнява политическа поръчка на ГЕРБ и „ДПС-Ново начало“

          "Възраждане" изпълнява политическа поръчка на ГЕРБ и "ДПС-Ново начало" в желанието да отмъсти на българите във Великобритания, Ирландия, Канада, САЩ и изобщо в държавите извън ЕС. Всичко това е прикрито под изкуствена борба с вота от Турция."

          Корнелия Нинова: Искахме видеонаблюдението по време на избори да е доказателство в съда

          "Корнелия Нинова: Искахме видеонаблюдението по време на избори да е доказателство в съда."
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions