Search Suggestions
      понеделник, 16.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Делян Пеевски: Радев е един гост в КС, липсата му е без значение

          26 януари 2024 | 00:00 210

          „Без значение е отсъствието на президента Румен Радев на клетвата на новите конституционни съдии. Той е един гост”, заяви председателят на ПГ на ДПС Делян Пеевски в кулоарите на Народното събрание.

          - Реклама -
            
            

          Днес Десислава Атанасова и Борислав Белазелков положиха клетва като конституционни съдии от парламентарната квота, а Румен Радев бойкотира церемонията.

          По повод недоволството на неправителствени организации пред КС, Пеевски каза: „Чудесно, осем човека. Видяхме ги”. Той коментира и приетия 9-годишен мандат на новите съдии в КС, като заяви, че така е редно.

          Снимка: БГНЕС

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Петима задържани за палежа на дома на кмета на Бистрица

          Специализирана акция на полицията разкри използван мотоциклет и маршрут на извършителите, разследването е под надзора на Софийската районна прокуратура.

          Грандиозният концерт на „Сигнал“ на 14 февруари превърна празника в най-любовния ден на България

          Сцената оживя с най-големите хитове, белязали поколения българи, както и с произведения, прозвучали за първи път на живо

          Страхил Ангелов: Европейският съюз ще престане да съществува още тази година

          Европейският съюз ще последва съдбата на СССР и ще престане да съществува в рамките на настоящата календарна година. Тази прогноза направи авторът и водещ Страхил Ангелов в разговор с Николай Колев.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions