Етър победи Славия с 1:0

Болярите взеха победата с един точен удар

Етър победи с 1:0 Славия в двубой от 26-ия кръг на Първа лига и последен от първата фаза на шампионата.
За "белите" срещата беше историческа и ще се запомни като първият досега двубой на стадион "Славия", игран на изкуствено осветление.
Етър измъкна победата с гол на Даниел Младенов в 34-ата минута, възползвал се от грешка на вратаря Антониос Стергиакис и реално единственият точен удар за гостите в мач. Шоколаров и Чунчуков се отчетоха с опасни удари за Славия, но добри намеси на стража на Етър ги лишиха от попадение.
Гостите завършват редовния сезон на седмо място с 40 точки, а Славия е на девето място с 33.