Лацио разби Милан с 4:0

Лацио на точка зад "росонерите" след голово шоу у дома

1 годинаФутбол 1 Симеон Кисьов

Вторият в класиране на италианската Серия "А" Милан загуби с 0:4 като гост на шестия в класирането Лацио в двубой от 19-ия кръг.

Сергей Милинкович-Савич откри резултата за Лацио още в 4-ата минута, а минути преди края на първата част Матия Дзакани удвои.

Кошмарът за Милан стана пълен през втората част. Първо Луис Алберто оформи класическа преднина на столичани от дузпа в 67-ата минута, а четвърт час преди края Филипе Андерсон се разписа за крайното 4:0.

Така "римските орли" вече са на трета позиция в таблицата само на точка от "росонерите", които запазват второто място, но вече са на 12 точки и мач по-малко от Наполи.