Search Suggestions
      сряда, 18.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Юлиан Андреев: Не може мигрантите да беснеят в нашата държава

          11 март 2024 | 00:00 220

          „Не може мигрантите да беснеят в нашата държава“, каза представителят на партия „Български гласъ“ Юлиан Андреев, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.
          Андреев беше категоричен, че властта трябва да вземе сериозни мерки, защото иначе може да стегни дотам, че мигрантите да изнасилват български жени. По думите му това се случва в голяма част от европейските столици, но ние трябва да направим всичко възможно, за да се попречи на това.
          Представителят на „Български гласъ“ обясни, че формацията му може да реши проблема с бежанците за изключително кратко време.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          България се покланя пред паметта на Апостола: 153 години от гибелта на Васил Левски

          В цялата страна се провеждат възпоменателни церемонии, военни ритуали и поклонения в чест на националния герой

          Спор за строителство в Студентски град изкара жители на протест

          Хората настояват за гарантиран достъп за спешни екипи, а институциите уверяват, че ще бъде осигурено алтернативно трасе

          Снегът затвори пътищата Русе – Бяла и Русе – Разград за камиони, селища са без ток

          Снегът блокира тежкотоварния трафик в Русенско, над 40 машини почистват пътищата
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions