Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Иванов за председателя на НС: Трябва да търсим решения, които не противоречат на Конституцията

      20 октомври 2022 | 00:00 110

      Трябва да търсим някакви решения, които не са предвидени в Конституцията, но не ѝ противоречат, това заяви Христо Иванов след нов неуспешен опит за излъчване на председател на парламента.

      - Реклама -
        
        

      „Всичко ще бъде съвсем открито, след като се разберем“, подчерта съпредседателят на „Демократична България“.

      Според него няма проблем да бъде избран председател на парламента за месец, а след това чрез политическо съгласие да бъде избран нов шеф на парламента.

      По думите му ще бъдат обсъдени всички възможни варианти на председателския съвет.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Почина Георги (Джордж) Лебамов – емблематична фигура на македоно-българската общност в Северна Америка

      Бивш председател на Македонската патриотична организация в САЩ и Канада остави дълбока следа в обществената и историческата памет на българите зад океана

      Людмил Рангелов: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за самоубийство

      Според него разследването е дало отговор на ключови въпроси, а данни за намеса на външни лица липсват

      Боряна Димитрова: Липсва външнополитически дебат, Радев няма да предизвика „цунами“

      Социологът Боряна Димитрова: партиите имат външнополитически залози, но не ги споделят публично
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions