Search Suggestions
      вторник, 10.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          АМЕРИКАНСКИ МЛАДЕЖ ИЗБИ СЕМЕЙСТВОТО СИ

          7 януари 2015 | 00:00 160

          Американец на 21 години застреля родителите си и малката си сестра и се самоуби. Драмата се е разиграла в щата Джорджия, съобщава вестник Atlanta Journal-Constitution. 21-годишният младеж Феликс Алмонте е доведен син на сержант от местния полицейски участък. Алмонте е използвал служебното оръжие на баща си, като първо стрелял по него, а след това и по майка си и 12-годишната си сестра. При вида на трите трупа, Феликс взел решение да сложи край и на собствения си живот. Жестокото убийство било разкрито от колегите на бащата, които го потърсили у дома, след като не се явил на работа на следващия ден. В дома на полицая открили ужасяваща гледка и четири трупа.
          Подобни семейни драми не са новост за страната. Само преди няколко седмици мъж застреля осем души и се самоуби в Канада.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Тръмп отменя ключово климатично заключение от ерата „Обама“

          Белият дом определя решението като най-мащабното дерегулаторно действие в историята на САЩ

          Почина Георги (Джордж) Лебамов – емблематична фигура на македоно-българската общност в Северна Америка

          Бивш председател на Македонската патриотична организация в САЩ и Канада остави дълбока следа в обществената и историческата памет на българите зад океана

          Мирослав Попов: Досиетата „Епстийн“ показаха, че цената на човешката плът е най-висока

          Според него, ако има замесени български имена от модните среди, това са „микроскопични дреболии“
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions