Search Suggestions
      петък, 20.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Ген. Атанасов: Вземете си микрофоните и отивайте в Банкя, питайте Борисов къде е диверсификацията

          27 април 2022 | 00:00 240

          „Българското правителство има разработен план при криза с доставките на газа, така че днес слушайте изявленията на енергийния министър и ще разберете как ще реагира България“, това заяви лидерът на ДСБ ген. Атанас Атанасов пред bTV след спирането на природния газ у нас от „Газпром“.

          - Реклама -
            
            

          „Искам да подчертая, че това е остър опит на Русия за дестабилизиране на политическатa обстановка в България, категорично. Смятат, че сме някакво слабо звено, което могат да пробият, но според мен това няма да се случи“, заяви той.

          „Този план беше разгледан в НС още преди месец. Разбира се, че войната ще има отражение върху политическия живот и икономиката. Вземете си микрофоните и отивайте в Банкя. Питайте Борисов какво стана с неговата диверсификация и изобщо с газовите доставки, защото той преди година обясняваше, че сме независими от Русия, а цялата му политика 12 години беше в угода на Путин“, категоричен беше Атанасов.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Валентин Кардамски: САЩ подготвят удар срещу Иран, използват летище София

          Летище София ще бъде затворено за граждански полети на 23 и 24 февруари, за да обслужи американски военни самолети. Това твърдение изрази журналистът и международен анализатор Валентин Кардамски в разговор с Николай Колев.

          София разширява транспорта: Нови автобусни линии към Панчарево, Бояна и Горна баня

          София подготвя нови автобусни линии към Панчарево, Бояна и Горна баня. Над 40 км маршрути и повече връзки с метрото могат да променят изцяло градската транспортна карта.

          Врам Чифчиян: Делегираните бюджети превръщат културата в търговия

          Системата на делегираните бюджети в сценичните изкуства е порочна и превръща оперно-симфоничните дружества в търговски предприятия.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions