Search Suggestions
      сряда, 11.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Съдът гледа мярката на полицаите, откраднали печеливш тото фиш от възрастна жена

          15 февруари 2020 | 00:00 530

          Софийският районен съд гледа мярката двамата висши полицаи в МВР, които откраднаха печеливш тото фиш от възрастна жена. Магистратите ще решат дали да оставят в ареста за постоянно заместник началникът на 3-то районно управление в София и началник група в Столичната дирекция на вътрешните работи.

          - Реклама -
            
            

          Те бяха задържани за 72 часа, след като, според обвинението, присвоили печеливш тото фиш. В края на януари възрастна жена станала жертва на джебчии. Сред откраднатото бил билетът с печалба от 12 000 лв. След кражбата тя пуснала жалба, но сигналът й не бил заведен по стандартната процедура. Двамата опитали да получат печалбата от фиша вместо възрастната жена. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          КЗК отчита сериозни деформации на пазара на храни и натиск върху производителите

          Председателят на КЗК Росен Карадимов заяви в парламента, че секторният анализ на храните е разкрил тежки структурни деформации на пазара на селскостопански стоки в България.

          Станков: Удължената дерогация за „Лукойл“ гарантира стабилни доставки на горива

          Енергийният министър увери, че няма риск за снабдяването на крайните потребители, а рафинерията ще може да работи предвидимо.

          СОС обсъжда предложение за смяна на името на площад „Св. Александър Невски“

          На утрешното си редовно заседание СОС ще разгледа предложение за преименуване на площад „Св. Александър Невски“ на „Св. Иван Рилски“, става ясно от публикувания дневен ред.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions