Search Suggestions
      събота, 07.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Задържаха мъж в Севлиево, убил по жесток начин майка си

          26 май 2024 | 00:00 310

          Мъж уби майка си, намушквайки я многократно с нож. Инцидентът е станал в четвъртък. Тялото на жената е намерено, безжизнено в севлиевския квартал „Балабанца“. 

          - Реклама -
            
            

          От МВР потвърдиха за случая, но поясниха, че разследването е под юрисдикцията на Окръжната прокуратура в Габрово.

          По неофициална информация жената е намушкана осем пъти с нож и е с прерязано гърло. Синът е задържан. Причините все още се изясняват.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Божидар Божанов: Борисов почти призна за „бомбите“ с тока и харчи 1 млрд. евро предизборно

          Според Божанов политическите опоненти са планирали кризи, които да избухнат в ръцете на следващо управление, но планът им се е объркал. Той посочи конкретно ситуацията с енергетиката, където според него ГЕРБ са подготвяли почвата за социално напрежение.

          Скандал в София: „Столичен автотранспорт“ купува 18-годишни автобуси на 8 пъти завишена цена

          Сигналът за съмнителната сделка бе оповестен от Ставрев в ефира на „Дарик радио“, където той изрази силното си възмущение от параметрите на контракта

          Скандал с изпита за юристи: Министърът смени спешно комисията заради грешни въпроси

          Заповедта за смяна е подписана заради констатирани сериозни пропуски в работата на досегашния състав
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions