БРАЗИЛСКА СЕРИЯ А

КОРИНТИАНС НА ВЪРХА В ТАБЛИЦАТА

8 годиниБразилейро 6 Телевизия Евроком

Футболният отбор на Коринтианс победи с 1:0 тима на Фламенго в мач от бразилската серия "А". Трите точки за домакините донесе Лав в две-минутното продължение на първото полувреме. Срещата се игра вчера вчера вечерта, а Коринтианс е начело на класирането, следван от Атлетико Минейро и Гремио.

Коринтианс след 57-ата минута имаха  числово предимство на терена, след като футболистът на Фламенго Джонас се отправи към съблекалнята с червен картон. Домакините не удвоиха резултата, но единственото попадение на Лав увеличи преднината им в класирането пред другите отбори.

Вторият в бразилската серия "А" Атлетико Минейро победи в домакинството си  Понте Прета с 2:1. Лоан и Аугусто бяха точни за Атлетико съответно в 51-ата и 56-ата минута, а единственият гол за гостите бе дело на Чавес в порта позиция в таблицата е отборът на Сантош, който направи нулево реми срещу Фигуерензе в събота.