Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Конър Макгрегър се завръща в клетката през януари

      15 октомври 2020 | 00:00 230

      Бившият шампион на UFC в две категории Конър Макгрегър обяви, че е дал съгласието си да се бие на 23 януари срещу Дъстин Порие. Ирландецът за пореден път се отказа от пенсионирането си и ще се завърне в клетката на UFC.

      - Реклама -
        
        

      Президентът на организацията Дейна Уайт заяви преди дни, че е изпратил договор на Макгрегър за мач с Порие, а Конър обяви, че го е приел.

      “Приемам! Битката е на 23 януари! Целта ми е да видя този двубой на стадион „Каубой“. Джери Джоунс е мой приятел, стадионът може да побере много фенове. Ще бъда готов за Тексас и Тексас ще бъде готов за моите фенове!

      След това Мани”, написа Конър в социалните мрежи.

      Стадион „Каубой“ е собственост на Джери Джоунс и е с капацитет до 80 000 зрители, а към средата на август властите в Тексас разрешават стадионите да се пълнят на до 50% от капацитета си.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      УЕФА се зае със случая „Винисиус“

      Припомняме, че в мача между Бенфика и Реал Мадрид избухна расистки скандал, свързан с бразилското крило

      ЦСКА подписа ново споразумение с една от младите си надежди

      На 6 февруари тази година бранителят записа първите си минути за представителния тим в Първа лига

      Икономическа полиция нахлу в офисите на Спартак Варна

      Клубът информира, че въвежда приемен ден за феновете си - всеки вторник от 11 до 14 часа
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions