София 8 °C
Велико Търново 13 °C
Пловдив 9 °C
Варна 9 °C
Бургас 8 °C
Начало Новини Предавания На живо

Контролите на българските отбори - Зима 2020

По традиция по-голямата част от тимовете от efbet Лига ще изкарат лагер в съседна Турция, като ще се базират в районите на Анталия и Алания

00:09 ч. 18.01.2020 г.Футбол

Родните отбори започнаха подготовка за пролетния дял на шампионата на професионалния ни футбол. По традиция по-голямата част от тимовете от efbet Лига ще изкарат лагер в съседна Турция, като ще се базират в районите на Анталия и Алания. Sportal.bg ще ви направи свидетели на голяма част от срещите по терените на Турската ривиера. Някои отбори от Втора лига също ще пътуват до района, а останалите ще се готвят в домашни условия. Списъкът с контроли ще се обновява с обявяването на нови проверки от страна на клубовете.

Efbet Лига

Лудогорец - (Лагер в Белек 9 януари - 8 февруари)
18.01. 16:00 ч. Лудогорец - Висла Плок (Полша)
22.01. 16:00 ч. Лудогорец - Пиаст (Полша)
29.01. 16:00 ч. Лудогорец - Кайрат (Казахстан)
01.02. 16:00 ч. Лудогорец - Цървена звезда (Сърбия)
06.02. 16:00 ч. Лудогорец - Ахмат (Русия)
07.02. 16:00 ч. Лудогорец - Слован (Словакия)

Левски - (Лагер в Алания 27 януари - 7 февруари)
30.01. Левски - Пюник (Армения)
01.02. Левски - Рапид Виена (Австрия)
04.02. Левски - Узбекистан до 19
06.02. Левски - Олександрия (Украйна)

Локомотив (Пловдив) - (Лагер в Белек 20 януари - 5 февруари)
14.01. Локомотив - Атлетик (Куклен) 1:1 ВИДЕО
18.01. Локомотив - Гигант (Съединение) - в България
23.01. Локомотив – Кайсар (Казахстан)
27.01. Локомотив - Землин Михаловце (Словакия)
31.01. Локомотив – Арка Гдиня (Полша)
04.02. Локомотив – Олимпик Донецк (Украйна)
08.02. Локомотив - Ботев (Враца) - в България

ЦСКА-София - (Лагер в Анталия (8 януари - 17 януари; лагер в Марбея 19.01 - 02 февруари)
16.01. ЦСКА-София - Каспий (Казахстан) 4:0 ВИДЕО
19.01. ЦСКА-София - Нюрнберг (Германия)
26.01. ЦСКА-София - Шонан (Япония)

Славия - (Лагер в Сиде 17 януари - 7 февруари)
19.01. Славия - Олександрия (Украйна)
21.01. Славия - Оренбург (Русия)
25.01. Славия - Спартакс Юрмала (Латвия)
29.01. Славия - Серед (Словакия)
02.02. Славия - ???
06.02. Славия - Мариупол (Украйна)

Черно море - (Лагер в Алания 18 януари - 2 февруари)
15.01. Черно море - Черноморец (Балчик) 1:1
21.01. Черно море - Олександрия (Украйна)
23.01. Черно море - СКА Хабаровск (Русия)
28.01. Черно море - Македония Гьорче Петров (Македония)
05.02. Черно море - Черноморец (Балчик) - в България
05.02. Черно море - Локомотив (ГО) - в България
08.02. Черно море - Лудогорец 2 - В България

Арда - (Лагер в Белек 20 януари - 6 февруари)
17.01. Арда - Ботев (Гълъбово) 4:0
22.01. Арда - ФК Прищина (Косово)
25.01. Арда - Динамо Тбилиси (Грузия)
28.01. Арда - ЦСКА 1948
01.02. Арда - ???
05.02. Арда - Иртиш (Казахстан)

Ботев (Пловдив) - (Лагер в Алания 16 януари - 28 януари)
15.01. Ботев - Марица 6:0 ВИДЕО
18.01. Ботев - Олександрия (Украйна)
21.01. Ботев - Македония Гьорче Петров
25.01. Ботев - Чайка (Русия)
26.01. Ботев - ???
31.01. Ботев - Царско село - в България
08.02. Ботев - ЦСКА 1948 - в България

Берое - (Лагер в Белек 17 януари - 31 януари)
18.01. Берое - Ботошани (Румъния)
21.01. Берое - Сепси (Румъния)
24.01. Берое - Лехия Гданск (Полша)
27.01. Берое - Ордабаси (Казахстан)
30.01. Берое - Заглембе (Полша)
05.02. Берое - Нефтохимик - в България
08.02. Берое - Ботев (Гълъбово) - в България

Етър - (Лагер в Белек 17 януари - 31 януари)
15.01. Етър - Струмска слава 4:1
19.01. Етър - Ротор (Русия)
22.01. Етър - Габала (Азербайджан)
27.01. Етър - Волфсбергер (Австрия)
30.01. Етър - Словачко (Чехия)
08.02. Етър - Литекс - в България

Дунав - (Лагер в Анталия, но още под върпос)
15.01. Дунав - Локомотив (ГО) 3:0
28.01. Дунав - Литекс - в България

Царско село - (Лагер в Кипър 23-28 януари)
18.01. Царско село - Септември (Симитли)
22.01. Царско село - Ботев (Гълъбово)
25.01. Царско село - Урал (Русия)
27.01. Царско село - Раков (Полша)
31.01. Царско село - Ботев (Пловдив)

Ботев (Враца) - (Лагер в Алания 20 януари - 31 януари)
17.01. Ботев (Враца) - Кариана 4:1
24.01. Ботев (Враца) - Напредък (Сърбия)
27.01. Ботев (Враца) - ???
29.01. Ботев (Враца) - Силекс Кратово (Македония)
31.01. Ботев (Враца) - ???
05.02. Ботев (Враца) - Литекс - в България
08.02. Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) - в България

Витоша (Бистрица) - (Лагер в Белек 23 януари - 7 февруари)
18.01. Витоша - Струмска слава

Втора лига

Септември - (Лагер в Белек 19 януари - 13 февруари)
25.01. Септември - Ниегерхаза (Унгария)
29.01. Септември - Рипенсия (Румъния)
01.02. Септември - Академия Пандев (Македония)
05.02. Септември - Фарул (Румъния)
08.02. Септември - Термалика (Полша)
12.02. Септември - Нефтяхимик (Русия)

ЦСКА 1948 - (Лагер в Белек 20 януари - 3 февруари)
18.01. ЦСКА 1948 - Свиленград
24.01. ЦСКА 1948 - Зенит 2 (Русия)
28.01. ЦСКА 1948 - Арда
01.02. ЦСКА 1948 - Аален (Германия)
02.02. ЦСКА 1948 - Рапид Букурещ (Румъния)
08.02. ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив)

Монтана - (Лагер в Алания 27 януари - 7 февруари)
18.01. Монтана - Спартак (Плевен) - в България
24.01. Монтана - Спортист (Своге) - в България

Локомотив (София) - (Лагер в Сиде 27 януари - 5 февруари)
18.01. Локо (София) - Спортист Своге - в България
25.01. Локо (София) - Надежда Доброславци - в България
29.01. Локо (София) - Младост Лучани (Сърбия)
01.02. Локо (София) - Фероникели (Косово)
04.02. Локо (София) - Валмиера (Латвия)
08.02. Локо (София) - Кариана

Литекс - (Лагер в Ловеч)
25.01. Литекс - Локомотив (ГО)
29.01. Литекс - Дунав
05.02. Литекс - Ботев (Враца)
08.02. Литекс - Етър

Хебър - (Лагер в Белек 13 януари - 5 февруари)
15.01. Хебър - ФК Будаорш (Унгария) 3:5
17.01. Хебър - Шахтьор Караганда (Казахстан) 3:4
23.01. Хебър - Енисей Красноярск (Русия)
30.01. Хебър - Аустрия Виена (Австрия)
01.02. Хебър - Химки (Русия)
04.02. Хебър - Арсенал-2 Тула (Русия)

Нефтохимик - (Лагер в Поморие)
18.01. Нефтохимик - Черноморец (Балчик)
22.01. Нефтохимик - Созопол
25.01. Нефтохимик - Ботев (Гълъбово)
29.01. Нефтохимик - Царско село (София)
01.02. Нефтохимик - Добруджа (Добрич)
05.02. Нефтохимик - Берое
08.02. Нефтохимик - Несебър

Локомотив (Горна Оряховица)
15.01. Локомотив (ГО) - Дунав 0:3
25.01. Локомотив (ГО) - Литекс
05.02. Локомотив (ГО) - Черно море
08.02. Локомотив (ГО) - Янтра

Кариана - (Лагер в Сандански 20 януари - 31 януари)
15.01. Кариана - Дреновец 5:2
17.01. Кариана - Ботев (Враца) 1:4
23.01. Кариана - Лудогорец 2
25.01. Кариана - Струмска слава
29.01. Кариана - Беласица
31.01. Кариана - Вихрен
08.02. Кариана - Локомотив (София)

Пирин - (Лагер в Алания)
24.01. Пирин - Левски до 19
29.01. Пирин - Нефтяхимик (Русия)
01.02. Пирин - ???
05.02. Пирин - Термалика (Полша)

Ботев (Гълъбово)
17.01. Ботев (Гълъбово) - Арда 0:4
22.01. Ботев (Гълъбово) - Царско село
25.01. Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик
29.01. Ботев (Гълъбово) - Локомотив (ГО)
08.02. Ботев (Гълъбово) - Берое

Черноморец (Балчик)
15.01. Черноморец (Балчик) - Черно море
18.01. Черноморец (Балчик) - Нефтохимик
05.02. Черноморец (Балчик) - Черно море

Лудогорец 2
23.01. Лудогорец 2 - Кариана
08.02. Лудогорец 2 - Черно море

Стумска слава
15.01. Струмска слава - Етър 1:4
18.01. Струмска слава - Витоша
22.01. Струмска слава - Беласица
25.01. Струмска слава - Кариана
29.01. Струмска слава - Вихрен
01.02. Струмска слава - Кюстендил
08.02. Струмска слава - ЦСКА-София до 19

Поморие
Няма яснота

Спартак (Плевен)
18.01. Спартак (Плевен) - Монтана
29.01. Спартак (Плевен) - Павликени
01.02. Спартак (Плевен) - Чавдар Етрополе

Спартак (Варна)
15.01. Спартак (Варна) - Созопол 2:1
25.01. Спартак (Варна) - ???
01.02. Спартак (Варна) - Подейдон (Румъния)
05.02. Спартак (Варна) - Несебър