Милан победи Реал с 4:2 в Дубай

Стефан Ел Шаарави се отчете с два гола за Росонерите, които повишиха самочувствието си с добра игра

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Милан се наложи над Реал Мадрид с 4:2 в контрола в Дубай, с която двата тима сложиха край на 2014 г.

Менес откри резултата в 24-ата минута, след като се възползва от груба грешка на Начо Фернандес. Седем минути по-късно  Ел Шаарауи направи 2:0 с удар от около 20 метра. В 35-ата минута Кристиано Роналдо върна един гол, който бе подобен на този на Ел Шаарауи.

Три минути след подновяването на играта Ел Шаарауи се разписа още веднъж за 3:1, след хубава атака и множество грешки в отбраната в бяло. Малко по-късно Хесе Родригес нацели гредата. В 73-ата минута Пацини сложи точка на интригата, след като бе точен с глава за 4:1. Пет минути преди края Бензема оформи крайния резултат от дузпа.