РИНАЛДО СПЕЧЕЛИ ФЕНОВЕТЕ В "НОЩТА НА СКОКОВЕТЕ"

Състезанието за поредна година надмина очакванията и зарадва феновете.

9 годиниМоторни 10 Телевизия Евроком

1 800 тона пръст, 4 световни шампиони по мотоциклетизъм на едно място, 15-то юбилейно издание, препълнена зала и предложение за брак. Това беше "Нощта на скоковете"  за 2015 г.
 След поредица от отлагания, за първи път в България се проведе Суперфинала за 2014 година на надпреварата.  Самото трасе е променено спрямо домакинството на страната ни на същото състезание през 2011 г. Има един допълнителен сериозен скок с голямо разстояние на падане, който се оказа проблемен, тъй като още първият участник – Алексей Колешников, падна на него. За щастие той се размина без сериозни наранявания. Участници от три континента - Европа, Америка и Австралия - показаха най-доброто, на което са способни. Посетителите се насладиха на вдигащото адреналина шоу. Давид Риналдо от Франция  стана победител на вечерта. Французинът стана световен шампион през 2013, а сега зарадва привържениците на моторните спортове в България с невероятните си изпълнения . Той заслужено спечели таз годипното издание на  "Night Of The Jumps". В дисциплината "най-висок скок",  победител  стана Масимо Бианкончини от Италия, който е непобедим в последните години. Другото състезание от програмата беше "Best Whip", заслужено спечелено от американецът  Джеймс Картър .
Точно преди почивката, един от зрителите предложи брак на своята дългогодишна приятелка. Края на зрелището,постави томбола, в която друг зрител спечели чисто нов автомобил.