Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          16:30 Реалните доходи на българските домакинства са нараснали с 45% за десет години16:22 Румен Радев: „Петрохан“ е зловещ символ на разградената държава, която е неспособна да защити дори децата си16:12 Любослав Костов: Проблемът на България е, че потреблението нараства, а инвестициите спадат14:25 ОБРАТ! ФБР не успя да докаже, че Епстийн е оглавявал група за трафик на хора14:09 Т. Стойчев: Мафиотската престъпност проникна до най-високите нива на властта13:51 Полицията за „Петрохан“: Работи се по 2 версии, 15 души са разпитани, в групата се говорило за смърт, детето намерено клекнало и с вплетени пръсти на ръцете13:51 Недялко Недялков пред Евроком за трагедията в Петрохан: Това е българският вариант на „Епстийн“, има политически чадър (видео)13:43 Тома Белев за случая „Петрохан“: Да приказваш за паравоенна групировка, когато става въпрос за 5 души и 1 дете, е малко странно13:04 Бащата на убитото дете от Петрохан съветван от години да си вземе сина от Калушев12:41 Руските служби: Задържаните за атентата срещу Алексеев признаха вината си

          ТРЕТИ МАРТ: Какви са промените на движението заради честването на Националния празник в столицата

          27 февруари 2024 | 00:00 750

          Столичната община ще направи временна организация на движението по повод тържественото честване на Националния празник на Република България – 3-ти март, съобщиха от Общината.

          - Реклама -
            
            

          От там информират, че се забраняват престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите, осигуряващи мероприятията, от 14:00 до 22:00 часа на 27 февруари и от 08:00 до 22:00 часа на 28 февруари на източната половина на паркинга на пл. „Кн. Александър І”, с изключение на местата в режим на платено паркиране „служебен абонамент“. 

          Престоят и паркирането ще бъдат забранени и на ул. „Аксаков” между ул. Г. Бенковски” и ул. „Дякон Игнатий”, от 14:00 часа до приключване на мероприятието на 28 февруари.

          Забранени ще са престоят и паркирането на пл. „Николай Гяуров” от 03:00 часа до 12:30 часа на 3 март, а до приключване на мероприятията ще бъде забранено – на паркингите на пл. „Народно събрание”, пл. „Св. Александър Невски”, ул. „Оборище” между пл. „Св. Александър Невски” и бул. „Васил Левски“, ул. „Аксаков” между бул. „Васил Левски” и ул. „Цар Шишман”.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Теодора Личева: Главният секретар на МРВ се скри при случая с хижа „Петрохан“

          "Главният секретар на МРВ се скри при случая с хижата "Петрохан"

          Министърът на спорта лично посреща олимпийския герой Тервел Замфиров в София

          Министърът на спорта лично посреща олимпийския медалист Тервел Замфиров тази вечер на летище София.

          Видеогрите – полезни или вредни? Какво показват изследванията

          Определени видове игри могат да повлияят положително на когнитивните функции
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions