Search Suggestions
      четвъртък, 05.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          ЕВРО 2024: Фенове се сбиха преди мача Англия – Сърбия, има задържани (ВИДЕО)

          17 юни 2024 | 00:00 490

          Десетки фенове се биха преди мача Англия – Сърбия в германския град Гелзенкирхен на европейското по футбол 2024 г. Две групи привърженици на футбола се замеряха със столове и маси пред заведение в центъра на града. Има няколко пострадали. Първоначалната версия беше, че са се сбили англичани и сърби.

          Впоследствие се оказва, че поне едната група са били фенове на Албания. Албанският национален отбор игра първия си мач в Дортмунд, който е 30 километра от Гелзенкирхен.

          - Реклама -
            
            

          Британската полиция пусна обръщение, в което се казва, че германските им колеги са извършили редица арести. Според британците, не са замесени техни сънародници и арестуваните са сърби.

           
           
          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Мащабна авария остави голяма част от Щутгарт без електричество

          Причините за внезапното спиране на електроподаването са неизвестни

          Летище Франкфурт въвежда иновативна аудио система за пътници с увреден слух

          Летище Франкфурт стана първото в Германия, което внедрява Bluetooth технологията Auracast за директно и персонализирано аудиоинформиране на пътници със слухови увреждания, с цел по-добра достъпност, комфорт и по-тиха летищна среда.

          Вятърната енергия осигури над 22% от електричеството в Европа за денонощие

          Дания, Литва и Португалия са сред страните с най-голям дял на електроенергия от вятър, докато в България делът остава скромен.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions