Search Suggestions
      петък, 20.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Полицай удари кола с бременна жена: В автомобила му имало райски газ и водка, опитва се да избяга

          15 март 2024 | 00:00 240

          Полицията проверява служител на реда след катастрофа с друг автомобил на Околовръстното шосе в София. Той е отказал проба за алкохол и наркотици.

          - Реклама -
            
            

          Снимки, направени минути след инцидента показват, че на седалката до шофьора има бутилка с водка, балони и флакони с райски газ. Часове по-късно колата пламва и изгаря. 

          Според Диана Русинова от Европейския център за транспортни политики може да се подозира умишлен палеж.

          „Аз не мога да спекулирам с темата. За мен обаче нямаше някаква друга видима причина поради която този автомобил да се запали. За мен ако не е запален умишлено, било твърде странно“, каза тя.

          Оказва се, че полицаят преди да се удари в автомобила на Околовръстното шосе на столицата, се е блъсна в камион за боклук и е избягал. При втория удар той е криволичил по пътя и блъска автомобил, управляван от бременна жена.

          За щастие няма загинали и ранени, но служителят на реда се опитва да избяга и после става ясно, че проба за алкохол и наркотици е взета в болницата.

          „Ние разполагаме с снимки от самия автомобил, направи ни впечатление, че задната джанта е абсолютно изгоряла. Другото – капака беше отворен, а няколко часа по-късно беше затворен. Наши колеги и автоексперти ни посочиха, че за да се стопи джантата – трябва да има много висока температура, което обикновено се случва, когато има някакъв катализатор, който е възпламенил автомобила“, каза още Русинова.

          Тя се надява, че полицаят ще бъде трайно отстранен, а наказанието ще е по-голяма, защото се е опитал да избяга от мястото на инцидента.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Министър Околийски разпореди проверка в „Св. Анна“ заради смъртта на новородено

          Бащата твърди, че е имало проблем с кислородна бутилка при транспорта

          Дъждът преминава в сняг, очакват се виелици и поледици в страната

          Значителни валежи се очакват в Централна и Източна България, а температурите ще се понижат до около нулата.

          17 производства срещу българин за серия нарушения на пътя в Австрия

          Санкциите са наложени за превишена скорост на автомагистрала А4 край Нойзидъл ам Зее
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions