4.8 C
13 C
16.1 C

БИТКАТА В НБА ПРОДЪЛЖАВА

Отборът на Голдън Стейт Уориърс записа своя втори успех във финалната серия в НБА. Той дойде с изненадваща лекота и сериозна разлика от 103:82. По този начин „воините“ изравниха резултата на 2:2 победи.

Стеф Къри и Андре Игуодала реализираха по 22 точки за успеха, а Уориърс демонстрира дълбочината в състава си, направила ги най-добрият отбор през сезона.

Звездата на Кливлънд ЛеБрон Джеймс разочарова и отбеляза едва 20 точки, което е половината от средните му стойности в серията. Освен това той добави 12 борби и 8 асистенции. ЛеБрон доигра мача с рана на главата си, която получи през първото полувреме. Джеймс не отбеляза нито една точка в последната четвърт и това се оказа пагубно за „кавалерите“. Най-резултатен за тях бе Тимофей Мозгов с 28 точки.

Петият мач от серията ще се изиграе от 03:00 часа българско време в понеделник.