Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          18:14 Видеата на МВР показват че групата от „Петрохан“ се е сбогувала дружески: Ще се видим на по-добро… (видеа)16:30 Реалните доходи на българските домакинства са нараснали с 45% за десет години16:22 Румен Радев: „Петрохан“ е зловещ символ на разградената държава, която е неспособна да защити дори децата си16:12 Любослав Костов: Проблемът на България е, че потреблението нараства, а инвестициите спадат14:25 ОБРАТ! ФБР не успя да докаже, че Епстийн е оглавявал група за трафик на хора14:09 Т. Стойчев: Мафиотската престъпност проникна до най-високите нива на властта13:51 Полицията за „Петрохан“: Работи се по 2 версии, 15 души са разпитани, в групата се говорило за смърт, детето намерено клекнало и с вплетени пръсти на ръцете13:51 Недялко Недялков пред Евроком за трагедията в Петрохан: Това е българският вариант на „Епстийн“, има политически чадър (видео)13:43 Тома Белев за случая „Петрохан“: Да приказваш за паравоенна групировка, когато става въпрос за 5 души и 1 дете, е малко странно13:04 Бащата на убитото дете от Петрохан съветван от години да си вземе сина от Калушев

          Нов проблем за Лео Меси

          Звездата на Интер (Маями) не тренира заради настинка

          12 септември 2024 | 21:49 760

          Звездата на световния футбол Лионел Меси е пропуснал последната тренировка на Интер (Маями) заради настинка.

          - Реклама -
            
            

          Според информацията, възстановяването на аржентинеца от контузия в глезена, получена на финала за Копа Америка (б.р. – победата с 1:0 над Колумбия на 15 юли), върви по план. 

          37-годишният нападател трябва да се завърне на терена в един от следващите два мача на клубния му тим. На 15 септември Интер ще срещне Филаделфия, а на 19 септември – Атланта Юнайтед. Двубоите са от шампионата на Мейджър лийг сокър.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          ЦСКА готви мегатрансфер с национал от Англия

          "Червените" обаче ще трябва да положат много усилия, за да се сдобият с въпросния национален състезател, който се подвизава в Англия

          Невероятен проблем разтърси Левски

          25-годишният венецуелски национал получи мускулна травма по време на последната тренировка преди двубоя с Ботев Враца

          Кристиано Роналдо се завръща в игра

          Така той ще играе при гостуването на Ал Фатех
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions