Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Мистерия околко смъртта на българин в Брюксел

      25 септември 2019 | 00:00 100

      Българинът Искрен Йорданов е починал мистериозно в китайското посолство в Брюксел. Роднините се опитват от седмица да разберат къде е тялото. В събота е последният път, когато са се чули с него. Заминал е на 13 (петък) в Брюксел. Настроението му е било добро. По никакъв начин не е подсказал, че има проблем. Пътувал е заради приятелката си, която живеела там. Момичето е живяло 2-3 месеца. Не се знае с какво се е занимавала. Синът е работил в Германия в немска фирма за поставяне на дограми. Издирван е по лична карта. Роднините са получили писмо от Интерпол. Все още не е ясно при какви обстоятелства е настъпила смъртта, но версията е самоубийство. 

      - Реклама -
        
        

      Има много въпроси, но никой не дава отговори. Как изобщо е попаднал в китайското посолство. Свързали са се с всички възможни институции. Единственото, което се е разбрало е, че тялото се намира в морга от 8 дни. От моргата заявили, че вече им пречи. 

      Немската полиция още на 18 сутринта е търсила преки роднини, но не са казали в каква връзка. 

      Консулът ни в Брюксел – Месалски:  Усилията на посолството са насочени към обгрижване на близките. В момента е направен контакт с болничните и общинските власти, за да се реши какво ще се случи с тялото. 

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Лидерите на ЕС се споразумяха да ускорят икономическите реформи за конкурентоспособност

      На срещата в белгийския замък "Алден Бизен" беше постигнато съгласие за ускорено действие в областта на икономическите реформи

      62-ата Международна конференция по сигурността събира в Мюнхен световните лидери

      Предстоящи дискусии включват теми за трансатлантическите отношения, европейската сигурност и възможните регионални конфликти

      Вирусът Нипа: Висока смъртност, но нисък риск от пандемия

      През януари бе регистриран смъртен случай в Бангладеш, а в Индия властите отчетоха нови заболели в началото на годината.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions