Search Suggestions
      четвъртък, 19.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Новите мерки в Бургас: Вечерен час влиза в сила от днес за лица под 18 години

          25 март 2021 | 00:00 80

          ,,Новите по-строги мерки вече влязоха в сила. За трети път в последните 10 дена се увеличава процентът на леглата, които са разкрити за Ковид. Само за последното денонощие заболелите в Бургаската област са скочили до 358, а свободните легла са около 30, заетостта на терапевтичните легла за Ковид пациенти са 95%“, коментира директорът на РЗИ – Бургас Георги Баздеров. 
          Според него не е задължително всеки път да се набляга на санкциите и контрола, а по-скоро всеки да си зададе въпроса какво не е направил, за да се стигне до тук. 
          ,,Тази пандемия в България е изпитание не само за лечебната мрежа, за изпълнителната власт и институциите, които са ангажирани, но и за обществото, за всички нас“, коментира д-р Баздеров. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          ЦИК кани Андрей Гюров на среща в петък

          Предизборната кампания започва на 20 март

          Илияна Йотова: „Апостолът на свободата обърна времето, за да се въздигне България“

          Илияна Йотова, председателят на Народното събрание Рая Назарян и народни представители участваха във възпоменателната церемония в София по повод 153-ата годишнина от гибелта на Васил Левски.

          Задимяване в ресторант на столичен хотел затвори мятотот за два дни

          Гостите и персоналът са евакуирани, няма пострадали
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions